Komedi - EğlenceListeler

Görünce Ufkunuzu Açacak 20 İcat

Hayatta herkes bir icat yapmak istemiştir ve bazıları gerçekten icatlar yapmışlardır ama bu yapılan icatların insanlığa faydası tartışılabilir.  Bazı büyük icatlar ya pahalıdır yada kullanışsız ama üşengeç insanların ve özellikle de öğrencilerin yaptığı icatlar ise hem neredeyse bedava denecek kadar ucuz hemde çok kullanışlı olmaktadır.

Öğrenci evlerinden paylaşılan fotoğrafların bazılarını görmüş olma ihtimaliniz yüksektir ve buralarda ilginç icatlardan bazılarını. Mesela ütüden ocak, su ısıtma makinesinden makarna yapmak gibi.  Şimdi hem bunları bir kez daha hatırlatmak hemde bu pratik icatlara sizinde ufkunuzu açacak yeni icatlar eklemek için aşağıdaki listeyi oluşturdum.  Bakalım bunların arasından beğendiğiniz olacak mı?

Eğer listemi beğendiyseniz arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın.

22. DÜNYANIN EN DİNLENDİRİCİ VİDEOSU 2 (İLGİNÇ İCATLAR & BULUŞLAR)

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu