İlginç Bilgiler

Görebileceğiniz En İlginç ve Saçma Merdiven Tasarımları

istanbul temizlik şirketi

Merdivenler hayatımızdan en çok kullandığımız şeylerden birisidir. Bazı merdivenler mühendislik harikası bir tasarıma sahip olurken, bazıları ise ne amaçla yapıldığı bile belli olmayan tasarımlara sahip olabiliyorlar. Bu içeriğimiz de biz ikinci kısım merdivenlere örnekler vereceğiz.

Tasarımlar devam ettiği sürece merdivenler doğru yapmak istediklerinizdir. Uygulamadaki herhangi bir kusur utanç verici bir yolculuğa veya daha da kötüsü ciddi bir düşüşe yol açabilir.

Her gün, gün içerisinde belkide yüzlerce basamak inip çıkıyoruz, merdivenlerden inip çıkarken tasarımlarına çok dikkat ettiğimiz söylenemez fakat bazı merdivenler hemen kendilerini belli ediyorlar. Bazıları harika tasarımlarıyla bazıları ise amacı bile belli olmayan tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Listemizde yer alan merdiven ise kötü planlanmış, tehlikeli ve hatta ölümcül, onları gördükten sonra bir sonraki adıma geçmeden önce iki kez bakmak isteyebilirsiniz!

Cidden, bu tasarımcılar ne düşünüyordu? Şimdiye kadar göreceğiniz en kötü merdivenleri görmek için aşağı kaydırın ve bundan sonra gittiğiniz yerlerde merdivenlere çok dikkat edin.

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu