İlginç Bilgiler

Google’da Yapılan En İlginç Aramalar

Yıllık olarak en çok arananlar, en ilginç aramalar gibi listeler yayınlanmaktadır. İşte google'a sorulan en ilginç soruların popüler olanları sizler için bir araya getirdik.

Google artık hayatımızın her alanına girmiş bulunmaktadır. İnternet ile uzak yakın alakası olan herkesin ve aynı zamanda dünyanın açık ara en çok ziyaret edilen internet sitesi. Google’da yapılan neredeyse her aramanın bir cevabı olduğu için bir grup onu tanrı yerine bile koymuştur.

Fakat bazı kullanıcılar her şeyi arama olayını abartmışlar ve google tarafından her yıl yayınlanan bir çok listenin oluşmasını sağlamışlardır. Yıllık olarak en çok arananlar, en ilginç aramalar gibi listeler yayınlanmaktadır. İşte google’a sorulan en ilginç soruların popüler olanları sizler için bir araya getirdik.

1. Erkeklerin neden memesi var?

Erkeklerin neden memesi var?

2. Noel Baba gerçek mi?

Noel Baba gerçek mi?

3. Google’ı nasıl kullanırım?

Google’ı nasıl kullanırım?

4. İşimden nefret ediyorum.

İşimden nefret ediyorum.

5. Sayısal lotoyu nasıl tuttururum?

Sayısal lotoyu nasıl tuttururum?

6. Neden evlendim?

Neden evlendim?

7. Cinayetten nasıl paçayı kurtarırım?

Cinayetten nasıl paçayı kurtarırım?

8. Ona nasıl çıkma teklifi edebilirim ?

Ona nasıl çıkma teklifi edebilirim ?

9. Kedi flörtü

Kedi flörtü

10. Lady Gaga erkek mi?

Lady Gaga erkek mi?

11. Lady Gaga çıplak

Lady Gaga çıplak

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu