HaberlerSinema

Godzilla vs. Kong Filmine Ait Yeni Videolar Paylaşıldı

Bu yılın en çok merak edilen filmlerinden birisi olan Godzilla vs. Kong filmine ait yeni yeni fragman Warner Bros. tarafından paylaşıldı.

Warner Bros. tarafından kurulan MonsterVerse evrenine ait dördüncü film olan Godzilla vs. Kong filmine ait yeni fragman paylaşıldı.

Şimdiye kadar yayınlanan videoların hemen hepsinde filmden bir çok sahne paylaşılırken filmin odak noktası ise Kong oldu. Videolarda Kong ile Godzilla arasındaki savaştanda sahneler yer alırken merakla üzerine çekmeyi başardı.

Godzilla vs. Kong filmi

İlgili Makaleler

Yönetmen koltuğunda Adam Wingard’ın oturduğu filmde Eiza González, Millie Bobby Brown, Alexander Skarsgård ve Rebecca Hall yer alıyor.

26 Mart 2021 tarihinde vizyonagirecek film sinema salonlarıyla birlikte aynı zamanda HBO Max platformunda da yayına girecek. HBO Max’ın hizmet vermediği ülkelerde ise sadece sinemalarda yayınlanacak. Film dijital platformda 30 gün süreyle yayında kalacak.

 

pomeranian boo fiyatları

Yusuf Ömer TÜRK

Ege Üniversitesi Bilgisayara Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yazılım geliştirme ve akıllı telefon teknolojilerini yakından takip etmeye başladım. Yeni çıkan veya çıkacak bir çok teknolojik yeniliği dünya ile aynı zamanda sizlere aktarmaya çalışıyorum. Mail adresim: yoturk@gmail.com

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu