İlginç BilgilerListeler

Gizemli Bermuda Şeytan Üçgeni Hakkında Yeni Bilgi!

Yeni Araştırmalara Göre Bermuda Şeytan Üçgeni

Yeni Araştırmalara Göre Bermuda Şeytan Üçgeni

Bermuda Şeytan Üçgeninde yapılan son araştırmalara göre  suyun altında piramit bulunmaktadır. İddialara göre su altı radarlarla taranan bölgenin 2000 metre altında kristal yapıda bir piramit bulunmuştur.

Piramit üzerinde detaylı araştırma yapacaklarını söyleyen bilim insanları, Bermuda Şeytan Üçgeni denilen bölgedeki esrarengiz olayların aydınlığa kavuşacağını düşünüyorlar. Ama birçok haber kaynağının piramit hakkında kesin bir veri bulunmadığını söylüyor. Bu yüzden bilim insanlarından tam bir veri tespit yapıp bir bilgi paylaşımı yapması bekleniyor. Tabi ki haber kaynakları da daha öncede bu şekilde tam bir veri olmadan ortaya atılan bir çok bilgi olmasından dolayı bu konuya mesafeli yaklaşıyor. Daha öncede bölgede girdap oluştuğu, bölgede metan gazı olduğu ve bu bölgenin başka bir evrene geçiş noktası olduğu söylendi.

İlgili Makaleler

Bölgedeki Gemi Trafiği

Bölgede tehlikeli olduğu bilinse de bu bölge gemi trafiği olan bir yer. Bermuda şeytan üçgeni bölgesinde Avrupa, Amerika ve Karayip Adaları arasındaki ticaret yolunu kavşağı sayılır. Bunun yanı sıra birçok meraklı turistin bu bölgeyi merak etmesinin onları da özel yat gemileriyle bu bölgeye çekiyor. Bu kadar yoğun trafiği olması ve gizemli olmasına rağmen gemi kazalarının en çok yaşandığı listeye bile girmeyen bir bölgedir. En çok gemi kazaları Güney Çin Denizi, Akdeniz ve Kuzey denizi olarak kaydedilmiştir.

Yeni Bulgular Hakkında Açıklama Yapmaktan Kaçınılıyor

Ulusal Okyanus ve Atmosfer İdaresi bu iddia hakkında daha çok kanıt ve veri olmadan kesin bir açıklama yapmaktan kaçınıyor. Kurum bilimsel olarak bir araştırma sonucu kesin bir kanıt olmadan bir bilgi paylaşımı olmamasını ve kuramların gerçek olduğunu kanıtlanması gerektiğini düşünüyor. Konuyla alakalı olan Körfez Akıntısı (Gulf Stream) ‘ın da bu araştırmada yer almasının gerektiğini düşünüyor. Kurum akıntının ani hava değişimlerine yol açtığını söylüyor.

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu