HaberlerListelerSpor

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu oldu

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu oldu

24 Haziran seçimlerini kazanan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yeni kabinesini dün yaptığı toplantıda Türkiye’ye açıkladı. Açıklanan yeni bakanlar kurulunda Gençlik ve Spor Bakanlığı koltuğuna son olarak Spor Toto Teşkilat Başkanlığı görevini yürüten Mehmet Muharrem Kasapoğlu getirildi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kabinesinde yer alan Kasapoğlu’na yeni görevi nedeniyle bir çok spor kulübü ve sporculardan tebrik mesajları aldı.

TESİSLEŞMEYE ÖNEM VERİYOR

Yeni kabinede görev yapacak olan Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, daha önceki dönemde başbakanlık müşavirliği de yaptığı biliniyor. Spor Toto Teşkilat Başkanı olarak görev yaptığı yıllarda, gençlerin kötü alışkanlıklardan uzak kalmasını sağlamak için spor yapmalarına imkan sağlayacak bir çok proje ile tanınan Kasapoğlu, sporda tesisleşmeyle ilgili yaptığı çalışmalarıyla da bir çok kesimden takdir toplamıştı.

MUSTAFA KASAPOĞLU KİMDİR?

Kasapoğlu, Spor Toto Teşkilat Başkanı olarak görev yaptığı dönemde, gençlerin kötü alışkanlıklardan uzak durmasını sağlamak amacıyla, spor yapmalarına imkan sağlayacak projeleri ile tanınıyor.

Mehmet Muharrem Kasapoğlu, yurt genelinde sporda tesisleşmeye yönelik attığı önemli adımlarla büyük takdir toplamıştı.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu