HaberlerListelerSpor

Genç oyuncu Allahyar Sayyadmanesh Fenerbahçe’de

Oynadığı futbol ve aldığı kararlarla oldukça eleştiri gören Fenerbahçe bu sezon ne yazık ki istediğini alamadı. Şuanda düşme potasının sadece birkaç basamak üstünde olan sarı lacivertli ekipte yeni futbolcu arayışları devam ediyor. Taksinin eski futbolcularının da seferber olduğu genç futbolcu arayışlarında takım, birini gözüne kestirmiş gibi görünüyor. 

Yaz transfer döneminde oldukça hareketli günler geçirmesi beklenen Fenerbahçe’nin ilk transferi şimdiden belli oldu. İran’ın 1. lig ekiplerinden İstiklal takımında oynayan 17 yaşındaki genç oyuncu Allahyar Sayyadmanesh ile şimdiden anlaşmaya varıldı. Genç yaşta olmasına rağmen performansı ile dikkatleri üzerine çeken Sayyadmanesh ile uzun soluklu bir sözleşme imzalanması da yine gündemde yer alan dedikodular arasında.

Resmi olarak kadroya katıldığının açıklanmasının ardından genç futbolcu ile transfer sezonu açılır açılmaz imzaların atılması bekleniyor.

Takımda yeniliklerin ardı ardına geleceğini açıklayan yönetimin daha çok genç yaştaki futbolculara odaklanarak hem maliyeti düşürmesi, hem de takımın geleceğini garanti altına alması bekleniyor. İlk transferini rakiplerinden çok daha erken açıklayan Fenerbahçe’de gelecek sezon Avrupa kupalarına katılım şansı da olmadığı için ligde şampiyonluk ve diğer kupalar için var güçleriyle mücadele verileceği duyuruldu. 

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu