HaberlerTV Yayınları

Game of Thrones yaratıcıları ve Hugh Jackman Netflix’de buluştu

Game of Thrones dizisinin mimarlarından D.B. Weiss ile David Beniof tarafından çekilecek yeni Netflix dizisinde Hugh Jacman'da yer alacak.

Netflix orijinal yapımlarına hız kesmeden devam etmeye çalışıyor. Bu kapsamda bir çok Hollywood yıldızı ile dizi ve filmler çekiyorlar. Yeni dizide Hugh Jackman‘ı Netflix ekranlarında izleyeceğiz.

Yeni Netflix dizisinin adı henüz açıklanmadı ama dizi Richard Powers‘a ait 2018’de yayınlanan ve Politzer ödülü kazanan The Overstory isimli romandan uyarlama olacak. Kitabın konusu ise 9 Amerikalı ve bu Amerikalıların bir kaç ağaçla olan ilişkilerini ele alan ve ormanların yok edilmesi.

D.B. Weiss ve David Benioff

Dizinin başında ise Game of Thrones dizisinden tanıdığımız D.B. Weiss ve David Benioff yer alacak. Dizinin kadrosunda yer alan Hugh Jackman’ı bu sefer yönetici yapımcı olarak göreceğiz fakat dizinin ilerleyen bölümlerinde oyuncu olarak ta dizide yer alacak.

Dizinin adı The Overstory olacak büyük ihtimal fakat yayınlanacağı tarih ve oyuncuları ile ilgili henüz bir açıklama yapılmadı. Bekleyip göreceğiz.

Hugh Jackman Netflix

pomeranian boo fiyatları

Ömer Gül

Kocaeli Üniversitesi Halkla ilişkiler bölümünden mezunum. Türkiye genelinde yaşanan olayları takip ederim, aynı zamanda teknolojik gelişmeler ve magazin dünyasıyla ilgili konularda yazmayı da seviyorum. Tarafıma Ogul@gmail.com mail adresimden ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu