HaberlerListelerTV Yayınları

Game of Thrones Sezon 7 Dijital, Blu-Ray ve DVD Detayları


filimim ölü ordu sahnesi burdan izleye bilirsiniz

Blu-ray ve DVD setleri, her bölüm için sesli yorumlar, iki yeni sahne arkası görüntüsü ve sadece sınırlı bir süre için “Conquest & Conquest” içeren bir bonus disk de dahil olmak üzere yeni yeni bonus içeriklerle doludur. İsyan: Yedi Krallık’ın Hareketli Tarihi “, önceki bireysel Blu-ray sezonunda yer alan Clio Ödüllü “History & Lore” özelliklerinin 45 dakikalık, hiç görülmemiş bir uzantısı. Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister) ve Sophie Turner (Sansa Stark) da dahil olmak üzere serinin en büyük yıldızlarından bazıları tarafından anlatılan 7 sezonundaki arkadaşımız Westeros’un dünyasının nasıl olduğunu öğrendiğimizin büyüleyici hikayesini ortaya koyuyor – Targaryen’in bölgeye en son ne zaman saldırdığı da dahil olmak üzere.

25 Eylül’de piyasaya çıkan The Game of Thrones’un Dijital İndirme Sürümü, The Complete Yedinci Sezon, Jon Snow’un The Wall’ın kuzeyindeki destansı tren sahnesinin arkasındaki hayranlarını ve The Wall’la yaptığı son savaşı izleyenlere özel yeni “Creating the North and Beyond” Gece kralının ordusu.,

Blu-ray ve DVD’ye Özel Bonus Özellikleri Dahil:

– Conquest & Rebellion: Yedi Krallık’ın Hareketli Tarihi – Thrones Oyundan, serinin başlamasından binlerce yıl önce Westeros dünyasını şekillendiren fırtınalı olayların hikayesi görülür. Oyuncular: Pilou Asbæk (Euron Greyjoy), Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister), Aidan Gillen (Littlefinger), Conleth Hill (Varys), Harry Lloyd (Viserys Targaryen) ve Sophie Turner (Sansa Stark), animasyonlu anlatımı anlatmak için biraraya geldiler. Aegon Targaryen’in gösteri yazarı Dave Hill tarafından yazılan Yedi Krallık’ı fethetme girişimleri.

– Hayal Düşüncesi’nden Gerçekliğe: Sanat İçeriği Bölümü – Üretim Tasarımcısı Deborah Riley’nin ve Sanat Bölümü’nden şaşırtıcı eserlerinin detaylarını içeren kapsamlı iki parçalı featurette, Dragonstone, Casterly Rock, Highgarden gibi bu sezonun inanılmaz yeni setlerinin yaratılışının sürecini inceliyor

Dragonpit ve daha fazlası.

– Fire & Steel: Westeros’un Invasion’unu Oluşturun – Bu sezonun en önemli anlarını, sahne arkası özelliğiyle tekrarlayın. Bunlara, hayranların en sevdikleri anlarının nasıl oluşturulduğunu anlatan önemli oyuncular ve mürettebat ile röportajlar da dahildir.

– Ses Yorumları – David Benioff, D.B. dahil olmak üzere oyuncu kadrolu ve mürettebatlı her bölüm. Weiss, Jacob Anderson, Gwendoline Christie, Liam Cunningham, Kit Harington, Lena Headey ve daha fazlası.

Blu-ray’a Özel Bonus Özellikleri Dahil:

– Histories and Lore – Dikkate Alınacak Sezon 7 yer ve hikayenin geçmişine ve geçmişine yer veren 7 yeni animasyonlu parça The Dragonpit, Highgarden, Bilinen Dünyanın Kehanetleri, Castamere’nin Rains’i ve daha birçokları da Nikolaj Coster-Waldau dahil oyuncular tarafından rivayet edildi. , Aidan Gillen, Iain Glen ve dahası.

– Bölüm İçi Rehberler – Ekran karakterleri ve yerleri hakkında arka plan bilgisi sağlayan özellik içi kaynak.

Dijital İndirme Özel Bonus Özellikleri Dahil:

– Kuzeyi ve Ötesi Oluşturma – Sahnenin arkasında, Sezon 7 Bölüm 6’daki savaşı yaratma ve çekme girişimini içeren büyük girişim içine bakıyor.

Sezon 7’de, Daenerys Targaryen nihayet orduları, ejderhaları ve Kraliçe’nin yeni Eli Tyrion Lannister ile birlikte Westeros’a yelken açtı. Jon Snow, Bastards Savaşı’nda Ramsay Bolton’u yenip Winterfell’i House Stark’a geri döndükten sonra Kuzey’de Kral seçildi. King’s Landing’de Cersei Lannister, Baaror Sept’inde Yüksek Serçe, takipçilerini ve rakiplerini yakarak Demir Taht’ı ele geçirdi. 

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu