HaberlerTV Yayınları

Game Of Thrones Dizisinin Finalini Sızdırana 30 Milyon Dolar Ceza

haberler.com

Dünyanın ilgiyle izlediği, rekor seviyede bütçesi ve izlenme oranlarıyla geçtiğimiz 7 yıla damgasını vuran Game Of Thrones dizisinin final sezonuyla ilgili sızıntı yaşanmaması için çeşitli önlemler alınmaya başlandı.

Daha önceleri dizinin bölümlerinde yaşanacak olaylar sızdırılmaması amacıyla oyunculara senaryonun tamamı verilmemişti. Hatta dizinin birden fazla finali çekilmişti. Yapımcılar aldıkları önlemelere bir yenisini daha ekleyerek oyunculara 30 milyon dolar değerinde tazminat maddesi içeren sözleşme imzalattılar.

İlgili Makaleler

Mecburen dizinin final senaryosunu diğer oyunculardan önce görmesi gereken oyuncular, eğer dizi hakkında en ufak bir detay bile sızdırırlarsa 30 milyon dolar tazminat ödemek zorunda kalacaklar.

Game Of Thrones 8. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Game Of Thrones dizisiyle ilgili şimdiye kadar yapılan açıklamalara baklılırsa, Game of Thrones’un 8. sezonu, diğer bir deyişle efsane dizinin final sezonu, toplam 6 bölüm olacak ve 2019 yılının son çeyreğinde yayınlanacak.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu