HaberlerListelerTV Yayınları

Game of Thrones 8. Sezonundan İlk Fotoğraflar Yayınlandı

Dünyanın en çok izlenen dizisi olan ve milyonlarca kişi tarafından 1 yıldan fazla süredir merakla beklenen Game of Thrones dizisi final sezonu için sayılı günler kaldı ve yavaş yavaş küçük detaylar ortaya çıkmaya başladı. HBO resmi twitter hesabından yeni sezon içerisinden 14 fotoğraf paylaşıldı.

HBO tarafından paylaşılan fotoğraflarda yeni sezonla ilgili hiç bir detay görülmüyor. Fotoğraflarda Jon Snow, Stark çocukları, Tyrion, Cersei, Daenerys, Jamie Lannister, Brienne ve Davos Seaworth karakterleri yer alıyor.

6 Bölümden oluşacak olan Game of Thrones final sezonu önceki sezonlardan farklı olarak her bölüm normalden çok daha uzun sürecek. Dizinin bölümleri 70-80 dk arasında olacak. Bazı bölümlerin ise 1,5 saat süreceği açıklanmıştı.

Dizide Davos Seaworth karakterini oynayan yıldız oyuncu Liam Cunningham, bir süre önce katıldığı bir televizyon programında “10 bölümlük bir sezonun çekimleri yaklaşık altı ayımızı alıyordu. Final sezonunu ise altı bölümden oluşmasına rağmen neredeyse bir yılda ancak tamamlayabildik. Yani önceki sezonlardan çok daha farklı, inanılmaz bir bütçe ve skalaya sahip bir sezon olacak.” diye belirtti. 

Bunlara ek olarak 8. sezonun her bölümünün bir sinema filminden farksız olduğunu söylüyor.

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu