HaberlerTV Yayınları

Game of Thrones 8. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Muhteşem bir sezon finali ve akıllarda onlarca soruyla 7. sezonu tamamlanan Game of Thrones dizisi tamamlandıktan sonra yeni sezon hakkında bir çok soru sorulmaya başladı. Bu sorular arasında hangi savaşlar yaşanacak, demir tahta kim oturacak gibi sorular sorulurken bir de önümüzdeki sezonun başlangıcı akıllara geldi. 

Sadece 6 bölüm olarak çekilecek olan 8. ve son sezon önümüzdeki yaz ekranlara gelmeyebilir. Bunun nedenlerinden birisi olarak Game of Thrones final sezonunun büyük kısmı kış zamanında geçeceği için 2017 kış aylarının bu çekimlere yetmeyeceği ve bu nedenle de 2018 kış aylarında da çekim yapılabileceği söylentileri yayılmaya başladı. Eğer çekimler 2018 kışlarında da yapılırsa dizinin izleyici karşısına gelmesi ise 2019 yılını bulacaktır. 

Game of Thrones 8. sezon kaç bölüm?

Game of Thrones 8. sezon kaç bölüm?

Genelde yabancı dizilerin bölüm sürelerinin kısa olduğunu bildiğimiz için ve yeni sezonunda sadece 6 bölüm olacağı için dizi hayranları bu kadar uzun çekim i olur diyebilir yalnız yeni sezonda bulunan bölümler adeta Türk dizileri gibi en kısa olanı 80 dk olacak hatta Game of Thrones 8. sezon final bölümü 2 saatten fazla süreceğini söyleyebiliriz.

Bir haber programı ile HBO başkanı arasında geçen röportaj sırasında, başkana sorulan gelecek sezonun yayın programı sorusu üzerine başkanın verdiği yanıt bir hayli ilginç oldu ve yeni yayın dönemi hakkında akıllara yeni soru işaretleri getirdi.

Hibberd: Şu andan itibaren son sezon Weiss ve Benioff’un ihtiyaçlarına bağlı olarak 2019’a uzayabilir mi?

Bloys (Başkan) : Evet, bölümleri yazmalı ve bunları üretime almalılar. Bunun için zaman gerekebilir.

Game of Thrones 8. sezon çekimleri ne zaman başlayacak?

Son olarak dizinin yıldız oyuncularından Jamie Lannister karakterini canlandıran Nikolaj Coster-Waldau, 8. sezon çekimlerine Ekim 2017 de başlanacağını söylemiş ve bununla birlikte yeni sezon çekimleri için İrlanda’da hazırlıklara çoktan başlandığı biliniyor.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu