HaberlerTV Yayınları

Game of Thrones 7. sezon 7. bölüm Sezon Finali fragmanı!

Game of Thrones 7. sezon Final Fragmanı

Daha sezon başlamadan senaryolu sızdırılan Game of Thrones’in 7. sezonu iyisiyle kötüsüyle son bölümüne kadar geldi. Dizinin 5. bölümü hackerler tarafından sızdırılırken, 6. bölüm İspanyol kanalı tarafından yanlışlıkla yayınlandı. Kaldı elimizde 7. ve sezonun son bölümü. 

Dizinin 7. bölümünde neler yaşanacağını eğer sızan senaryodan okumadıysanız sizin için dizinin büyüsünü bozmayalım ve bu bölümle ilgili spoiler vermiyoruz.  Yalnız yayınlanan fragmana bakarsak Danny büyük ordusunu Jon Snow’la birlikte Cercei’nin kapısına kadar götürmüş ve artık ak gezenlerinde 1 ejderhası var. 

İlgili Makaleler

Büyük savaşlar ve izleyicilere yok artık dedirtecek büyük şoklar yaşatacak. Bu arada Game of Thrones 8. sezon yani artık dizinin son sezonunu çekimlerine ekim ayında başlanacakmış. Büyük ihtimalle yeni sezon Eylül 2018 veya daha geç başlayabilir.

İlginiz Çekebilir
pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu