HaberlerListelerSpor

Galatasaray Taraftarından Yeni Rekor

Galatasaray Televizyonu‘nda yayınlanan bir programa konuk olan Passolig Genel Müdürü Ceyhun Kazancı. Türkiye’deki spor kulüplerinin gelir kaynaklarından ve Passolig hakkında yapılan yenilikler hakkında taraftarlara bilgiler verdi. Son 4 sezonun seyirci sayıları ile ilgili önemli rakamlar paylaştı.

ORTALAMA SEYİRCİ SAYISINDA İLK SIRADA GALATASARAY YER ALIYOR

Ceyhun Kazancı, şuanda piyasada bulunan 3.7 milyon Passolig Kart arasında ilk sırada 705 bin taraftar kart ile Galatasaray’ın yer aldığını belirtirken, Galatasaray taraftarının bu sezon son 4 yılın seyirci rekorunu kırdığını da ifade etti. Açıklanan verilere göre 27. hafta itibarıyla Galatasaray takımı, 39 bin 441 taraftar ortalamasıyla maçlarını oynadı ve bu sayı ile son 4 sezonun rekorunu kırmış oldu. Ceyhun Kazancı, bu sayının sezonun sonları yaklaştıkça yaşanan yarışla beraber daha da yukarı çıkmasını beklediklerini sözlerine ekledi.

Hatırlanacağı üzere 2014-2015’te en fazla seyirci ortalaması 21 bin ile Galatasaray’da, 2015-2016’da 24 bin 900 ile Fenerbahçe’de, 2016-2017’de ise 30 bin 446 ile Beşiktaş’taydı.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu