HaberlerListelerSpor

Galatasaray, Ryan Babel’i KAP’a Bildirdi

Galatasaray SK, Hollandalı yıldız oyuncu Ryan Babel ile 3 yıllık sözleşme imzaladığını KAP’a bildirdi. KAP’ta yer alan açıklamada oyuncun kazanacağı ücretlerde yer alıyor.

Bonservisi elinde olan yıldız oyuncuya imza parası olarak 2 milyon euro ödenirken, Galatasaray’dan yıllık alacağı ücretse maç başı ücretleri ve ek primler haricinde 2.5 milyon euro olacak. 

Ryan Babel KAP Duyurusu

“Profesyonel futbolcu Ryan Guno Babel ile 2019-2020 futbol sezonundan başlamak üzere 3 sezon için anlaşmaya varılmıştır.

Buna göre her bir futbol sezonu için Futbolcuya net 2.500.000 Euro sabit transfer ücreti ödenecektir Ayrıca Şirketimiz bu dönem içerisinde Futbolcuya imza parası olarak net 2.000.000 EUR ödeyecektir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”


pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu