Haberler

Futbolcu Emiliano Sala’yı Taşıyan Uçağın Enkazına Ulaşıldı

Arjantinli futbolcu Emiliano Sala‘yı transferinin ardından Fransa’dan İngiltere’ye götürmek için havalanan özel uçak Manş denizi üzerindeyken radardan kaybolmuştu. Kaybolan uçağın enkazına denizin dibinde ulaşıldı. İngiltere Hava Kazaları Araştırma Birimi, yaptığı açıklamada su altı görüntülerinde tespit edilen enkazın Sala’yı taşıyan uçak olduğunu doğruladı ve uçak enkazında bir cesedin bulunduğunu tespit ettiklerini belirti.

Denizin dibinde bulunan uçağın enkazına uzaktan kumandalı deniz aracıyla ulaşan yetkililer, bundan sonra yapılacak olan işlemlerin kazazede aileler ile ve polislerle yapılacak olan görüşmelerin ardından kararlaştırılacağı söylendi.

İngiltere Hava Kazaları Soruşturma Birimi’nin paylaştığı uçak enkazı fotoğrafı:

İngiltere Hava Kazaları Soruşturma Birimi'nin paylaştığı uçak enkazı fotoğrafı:

Premier Lig takımı Cardiff City takımıyla 15 milyon sterlin değerinde sözleşme yapan Emiliano Sala’yı taşıyan uçak 22 Ocak tarihinde Fransa’nın Nantes şehrinden havalanmış ve Cardiff’e ulaşamadan Manş Denizi üzerinde radarlardan kaybolmuştur.

pomeranian boo fiyatları

Ömer Gül

Kocaeli Üniversitesi Halkla ilişkiler bölümünden mezunum. Türkiye genelinde yaşanan olayları takip ederim, aynı zamanda teknolojik gelişmeler ve magazin dünyasıyla ilgili konularda yazmayı da seviyorum. Tarafıma Ogul@gmail.com mail adresimden ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu