HaberlerSpor

Fransa’da Türk gecesi yaşandı! İşte o müthiş anlar…

Dün akşam oynanan Fransa – Türkiye EURO 2020 mücadelesi maçında Türk taraftarlar, maçın oynanacağı Stade de France’a akın etti. 

30 bin Türk vatandaşının izlediği ve milli takımımızı desteklediği maçta, Fransız futbolcular ısınmak için sahaya çıktıklarında sayıca üstün olan Türk taraftarlar tarafından ıslıklandı.

Fransız futbolcular kendi sahalarında yaşanan bu olay karşısında şaşkınlıklarını gizleyemezken A Milli Futbol Takımı’nın sahaya çıkmasıyla alkış tufanı koptu.
Milli futbolcularımız tribünlere giderek taraftarları selamlarken Fransızlar da bu anları kameralara kaydetti.
Maç başlamadan önceki seremoni sırasında İstiklal Marşımız büyük coşkuyla okundu.

FORMAYI YERDEN ALARAK ÖPTÜ

Maç sonrası gazetecilere röportaj veren Merih Demiral, “Başka söze gerek yok. Ben şunu söylemek istiyorum.. Ne mutlu Türküm diyene. Çok gururluyuz, mutluyuz. Taraftarımız burada bizi yalnız bırakmadı. Allah’ın izniyle Avrupa Şampiyonası’na katılacağız” ifadelerini kullandı. Merih’in bu açıklamaları ve performansı sosyal medyada gecenin en çok konuşulan olaylarından biri oldu.

İlgili Makaleler

Maç içerisinde yaşanan bir pozisyonda forması yırtılan Merih Demiral formasını değiştirmek için kenara geldi. Ay yıldızlı formayı değiştirdiği sırada yere düşüren genç futbolcu yaptığı hareketle gecenin en çok konuşulan görüntüsünü imza attı. Formayı yerden alarak öpen ve tekrar sırtına geçiren Merih’in o anları büyük takdir topladı.

pomeranian boo fiyatları

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu