ListelerOyun Dünyası

Forza Motorsport 7

Şimdi açık konuşmak gerekirse biz henüz Forza Horizon 3’ü bitirmiş falan değiliz. Oyun geçtiğimiz yıldan beri öyle bir içeriğe boğdu ki bizi, hala haritada keşfetmediğimiz noktalar, hala kazanamadığımız yarışlar, satın almak için hala para biriktirdiğimiz araçlar var. Hal böyleyken Forza Motorsport 7’nin piyasaya çıkmak için gün sayıyor olması muazzam bir şey. 

Forza Motorsport 7 Fiyatı

Forza Motorsport 7 Fiyatı

Ücretsiz olarak Windows 10 kullanıcılarına sunulan Forza Motorsport 6 Apex’in ardından serinin ikinci PC çıkartmasını yapacak olan oyun, yüzlerce aracı, elden geçirilmiş grafikleri, tiryakisi olduğumuz oyun modları ile Forza Horizon’a göre simülasyona daha yakın bir şey arayan oyuncuların tercihi olacak gibi gözüküyor. Açık konuşayım, oyunu E3’te denedikten sonra yakın zamanda PC’de rakibi olacağına da inanmıyorum. Need forSpeed için heyecanlanmayın boş yere yani.  

Forza Motorsport 7 Minimum Sistem Gereksinimleri:

– 64 Bit Windows 10 işletim sistemi

– Intel Core i5 750 işlemci

– 8 GB RAM

– 2 GB Nvidia GT 740, AMD R7 250X,  Nvidia GTX 650 ekran kartı

– DirectX 12

Forza Motorsport 7 Önerilen Sistem Gereksinimleri:

– 64 Bit Windows 10 işletim sistemi

– Intel Core i5 4460 işlemci

– 8 GB RAM

– 4 GB video belleğe sahip Nvidia GTX 670 veya Nvidia GTX 1050 Ti ekran kartı

– DirectX 12

Forza Motorsport 7 çıkış tarihi:

 3 Ekim tarihinde PC ve Xbox One platformlarına çıkıyor.

İlginiz Çekebilir
pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu