ListelerOyun Dünyası

Fire Emblem Warriors Oyunu İncelemesi

Nintento Switch ve New Nintendo Ds için Ekim 2017 sonu karşımıza çıkmaya hazırlanan oyun için yapımcılar Omega Force, Intelligent Systems ve Dead or Alive serisinden tanıya bileceğimiz Team Ninja büyük bir iş birliğine girmiş durumda.

Hack&Slash – Aksiyon türündeki Fire Emblem Warriors’da doğal olarak her iki seriden de karakterler hayranlarının karşısına çıkacak. Tabii yeni oyuna özel Rowan ve Lianna adlı karakterleri de es geçmemek lazım. Karakterlerin yanında Dynasty Warriors’un meşhur savaşları ve Fire Emblem’in mekanizmaları olan diyalog sistemi ile “weapon triangle” (bir silahın veya büyünün bir silaha üstünlüğü ve tam tersi; taş – kağıt – makas gibi) da oyundaki yerini alacak. 

Yeni yayınlanan trailer da oldukça heyecan verici. Fakat kişisel görüşümü eklemeden de edemeyeceğim:Japon yapımı, buram buram anime veya Japonya kokan oyunlara İngilizce seslendirme yapmayın. Bana göre abes duruyor. Aynı hatayı Yakuza serisi için de yapmışlardı ve ilk oyundan sonra da İngilizce seslendirmeye son vermişlerdi. Bu görüşümü bir kenara koyarsak; özellikle serinin (veya serilerin mi diyelim artık) müdavimleri için dolu dolu bir oyun gelecek gibi görünüyor.  

Fire Emblem Warriors – ‘Extended Gameplay’ Nintendo Switch

Fire Emblem Warriors – Demo – Nintendo E3 2017

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu