ListelerTasarımlar ve Sanat

Fincarınların İçerisine Hazırlanmış 23 Harika Minyatür Bahçe

El emeği göz nuru olarak hazırlanmış fincanların birer bahçeye dönüşümünü göreceksiniz.

Çoğu insan, evlerini rahat ettiren ve kişiliklerinin parlamasına izin veren sevimli sade süs eşyalarını severler. Masaların başucunda duran sevimli kitap yığını, resim olarak kullanılan en sevdiğiniz filmlerin posterleri, mutlaklar için süs eşyları, bardak altlığı olarak hizmet veren küçük mutfak karoları, masanızdaki en sevdiğiniz çay bardağında veya fincanın içerisine sığan her şey gerçekten sevimli bir dekorasyon eşyasına dönüşebiliyor. Ancak bu kadar süs eşyasından bahsetmişken, bu küçük fincan bahçeleri göreceğiniz en tatlı süs eşyalarından birisi olacağını garanti ediyoruz. 

Hatta büyük ihtimalle bu içeriğe baktıktan sonra bunlar nerede satılıyor bile diyebilirsiniz. Çay fincanı bahçeleri, evinize biraz dışarıyı getirmek için mümkün olan en şirin yol olabilir ve işte, kendinizinkini yaratmak için ilham alabileceğiniz en sevimli peri benzeri çay fincanı bahçeleri listemiz.

Eğer olur da sizde bu şekilde bir bahçe yapmak isterseniz aşağıdaki linkte adım adım olarak nasıl yapılacağı detaylı bir şekilde anlatılıyor.

İlgili Makaleler

https://www.instructables.com/id/DIY-Cup-Garden/

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu