ListelerSpor

Fikret Orman’ın istifasının ardından yapılan komik paylaşımlar

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ın başkanlık görevini bırakacağını açıklamasının ardından sosyal medyada bununla ilgili bir çok komik paylaşım yapıldı.

Yaklaşık 7 yıldır Beşiktaş başkanlık koltuğunda oturan Fikret Orman, Başakşehir maçında yaşanan protestoların ardından bugün bir basın toplantısı düzenleyerek başkanlık görevini bırakacağını açıkladı. Açıklamasında “Beşiktaş’ta kan değişikliğine ihtiyaç var” ifadelerini kullanan Fikret Orman, yarın divan kurulua başvuru yapacağını ve olağan üstü kongreye gidileceğini açıkladı.

Fikret Orman‘ın bu açıklamalarının hemen ardından sosyal medyada en çok konuşulan konuların başında bu olay geldi. Bir çok Beşiktaş taraftarı kutlama havasında eğlenceği paylaşımlarla bu istifa ile ilgili düşüncelerini dile getirdi. İşte sosyal medyada yapılan en komik paylaşımlardan bazıları;

fikret orman istifa caps

 

fikret orman istifa caps

 

fikret orman istifa caps

 

fikret orman istifa caps

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ın protesto edilmesinin en büyük nedenlerinin başında Beşiktaş’ın Süper Lig’de istenilen yerde olmaması, sezon başında forvet transferinin yapılmaması ve antranör Orhan Ak’ın kulüpte görev alması olarak gösteriliyor.

pomeranian boo fiyatları

Yusuf Ömer TÜRK

Ege Üniversitesi Bilgisayara Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yazılım geliştirme ve akıllı telefon teknolojilerini yakından takip etmeye başladım. Yeni çıkan veya çıkacak bir çok teknolojik yeniliği dünya ile aynı zamanda sizlere aktarmaya çalışıyorum. Mail adresim: yoturk@gmail.com

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu