HaberlerTV Yayınları

Fi Dizisi’ni Bekleyenler Hooop Burayaa !!

Başrollerini Ozan Güven , Berrak Tüzünataç, Serenay Sarıkaya , Büşra Develi ve  Mehmet Günsür gibi isimlerin paylaştığı Fi dizisi , Puhutv’de internet dizisi olarak hayatımıza girmişti. İnternet dizisi olarak hayatımıza girmesinin ardından televizyon dizilerinin çok uzun olduğu ve oyuncular açısından bu çalışma şartlarının da zor olduğu televizyon dizilerinin kısaltılması oyuncular tarafından isteniyordu bu tartışmalar arasında Fi Dizisi adeta 1 saatlik internet dizisiyle kaliteli seyiri gözler önüne sermişti. 

İlgili Makaleler

İzleyiciler tarafından çok beğenilen bu internet dizisi cesur sahneleriyle oldukça eleştirilmişti , konusuyla internet dizisi olmasıyla her şekilde dikkat çeken bu dizi 12 bölümle Sezon Finaline girmişti. Nefes kesen Sezon Finali ile herkes yeni bölümleri heyecanla ve merakla beklemeye başladı.Sanat içerikleri ile müzikleri ile oyunculukları ile her şeyi ile konuşturan bu dizinin yeni bölümleri ne zaman gelecek ? 

Fi Dizisinde Can Manay karakterini canlandıran Ozan Güven resmi İnstagram hesabından dizinin çekimlerine Eylül’de başlanacağı ip ucunu bize vermişti fakat daha sonra internet dizisi ile hayatımıza giren Fi , Show Tv’ye satıldı . Show tv’de Mart-Haziran ayları arasında yayında olacağı belirtildi. Show Tv Genel Yayın Yönetmeni Suavi Doğan : Normalde internet dizisi olduğu için ve televizyon dizileri daha uzun olduğu için 2 bölümünün aynı gün yayınlanacağı planlandı 13 bölümde dizi bitecek , televizyon dünyası tarafından ilk kez denenen bir sistem bu gibi açıklamalar yaptı. 

Show Tv Genel Yayın Yönetmeni Suavi Doğan : Normalde internet dizisi olduğu için ve televizyon dizileri daha uzun olduğu için 2 bölümünün aynı gün yayınlanacağı planlandı ve dolayısıyla 13 bölümde dizi bitecek , televizyon dünyası tarafından ilk kez denenen bir sistem bu gibi açıklamalar yaptı. 

Yeni bölümlerini bekliyoruz ve heyecanımızı kaybetmiyoruz..

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu