Ferdi Kadıoğlu’na Rekor Bonservis

Fenerbahçe ve Milli takımın yıldız oyuncusu Ferdi Kadıoğlu için İtalyan takımları tekif vermeye hazırlanıyor. Fenerbahçe rekor bonservis bedeli isteyecek.

İtalyan takımları, Fenerbahçe’nin başarılı milli futbolcusu için kıyasıya bir yarış içine girdiler. Fenerbahçe’nin lig maçlarına temsilci yollayan Serie A takımlarının temsilcilerinden tam not alan Ferdi için kesenin ağzını açacaklar.

Son iki sezonun en başarılı isimlerinden Ferdi Kadıoğlu, bu sezon İtalyan devlerinin dikkatini üzerine çekmeyi başardı. Özellikle Napoli ve Inter takımlarının temsilcileri Giresunspor maçını tribünden izlediler ve Ferdi için geçer not verdiler.  23 yaşındaki yıldız oyuncu sürekli performansını artırırken, milli takımda da kendine yer buldu.

Giresunspor maçında Fenerbahçe’nin penaltısını kazandırırken, hızlı çıkışlarıyla da göz doldurdu. Futboluyla göz dolduran Ferdi, bonservis bedeliyle de Fenerbahçe’nin kasasını dolduracak gibi duruyor. Ligin devre arasında Fenerbahçe’nin kapısını çalması beklenen Inter ve Napoli’nin 25 milyon Euro teklif vereceği söyleniyor.

Exit mobile version