HaberlerSpor

Fenerbahçe’ye İtalyan sol bek

Bir süredir sol bek arayışında olan Fenerbahçe, rotasını Inter forması giyen genç İtalyan oyuncu Federico Dimarco’ya çevirdi.

Hasan Ali Kaldırım’ın sakatlanmasının ardından sol bek arayışına giren ve son olarak Ricardo Rodriquez’i transfer etmeye çalışan Fenerbahçe, istediğini alamamıştı. A Spor’da çıkan haberlere göre ise Fenerbahçe, İnter forması giyen 22 yaşındaki genç futbolcu Federico Dimarco’yu transfer etmeye çalışıyor. Transferde sona yaklaşıldığı belirtildi.

federico di

FENERBAHÇELİ YÖNETİCİ SEMİH ÖZSOY İTALYA YOLCUSU

Fenerbahçeli yönetici Semih Özsoy, evinde Fiorentina’yı konuk edecek İnter’in İtalya Kupası çeyrek final maçını izlemek için İtalya’ya gidiyor. Maçın ardından İtalyan ekibiyle son görüşmeler yapılarak transferin detayları konuşulacak. Kısa bir süre içerisinde Fenerbahçe’nin bu transferi duyurması bekleniyor.

pomeranian boo fiyatları

Yusuf Ömer TÜRK

Ege Üniversitesi Bilgisayara Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yazılım geliştirme ve akıllı telefon teknolojilerini yakından takip etmeye başladım. Yeni çıkan veya çıkacak bir çok teknolojik yeniliği dünya ile aynı zamanda sizlere aktarmaya çalışıyorum. Mail adresim: yoturk@gmail.com

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu