HaberlerSpor

Fenerbahçe’nin istediği Kolarov, Roma ile anlaştı

Bu sezonun başından itibaren Fenerbahçe tarafından transfer edilmeye çalışılan Aleksandar Kolarov, Roma ile 1 yıllık daha sözleşme yaptı.

Roma kulübünden yapılan açıklamaya göre bu sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Aleksandar Kolarov ile 2021 yılına kadar sözleşme yapıldığı açıklandı. Konuyla igili Kolarov’da bir açıklama yaptı.

Kolarov, Roma ile sözleşmesini 2021 yılına kadar uzattı

“BU İMZAYI YENİ BİR BAŞLANGIÇ OLARAK GÖRÜYORUM”

Roma kulübüyle  bir yıllık daha sözleşme imzalayan Kolarov, “Benim için büyük bir mutluluk kaynağı olan yeni sözleşme için kulübüme teşekkür ediyorum. Bugün bile ilk gündeki heyecanımı taşıyorum ve bu imzayı yeni bir başlangıç olarak görüyorum. Daha da gelişmeyi ve kulübün büyümesine katkıda bulunmayı istiyorum” dedi.

İlgili Makaleler

Basın toplantısında yer alan Roma takımının CEO’su Giudo Fienga ise, “Kolarov’un yeni sözleşmesini açıklamaktan memnuniyet duyuyoruz. O, her zaman saha içinde ve saha dışında iyi bir profesyonel olduğunu bizlere gösterdi. Bu durum, ona güvenmemizi sağlıyor” dedi.

pomeranian boo fiyatları

Yusuf Ömer TÜRK

Ege Üniversitesi Bilgisayara Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yazılım geliştirme ve akıllı telefon teknolojilerini yakından takip etmeye başladım. Yeni çıkan veya çıkacak bir çok teknolojik yeniliği dünya ile aynı zamanda sizlere aktarmaya çalışıyorum. Mail adresim: yoturk@gmail.com

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu