HaberlerListelerSpor

Fenerbahçeli efsane isimler tekrar aynı sahadaydı

Fenerbahçe takımında isimlerini efsaneleştirmeyi başarmış bazı oyuncular bir süredir takımı ziyaret etmek adına İstanbul’a gelmişti. Yerli ve yabancı eski oyuncular bugün bit araya gelerek Fenerbahçe tesislerinde bir maç yaptı.

Eski Futbolcular Hünerlerini Sergiledi

Fenerbahçe kulübünün internet sitesinde yer alan bilgiye göre, eski futbolcular Alex de Souza, Kemal Aslan, Tuncay Şanlı, Semih Şentürk, Mehmet Aurelio, Fabio Luciano, Ali Güneş, Gürhan Gürsoy ve Can Arat, Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri’nde kulüp çalışanlarıyla turnuva maçları oynadı.

Keyifli görüntülerin ortaya çıktığı maçta büyük bir eğlence hakimdi. Dönem dönem birlikte oynamış olan eski futbolcular böylelikle anılarını tazelemiş oldu. Fenerbahçe denince akla ilk gelen isimlerden birisi olan Alex De Souza da saha içinde yer alırken, kendisinin bulunduğu takıma da kaptanlık yaptı. Uzun bir aradan sonra tekrar Fenerbahçeli arkadaşları ile birlikte aynı sahada olan kaptan Alex, onları özlediğini belirtti.

Büyük Bir Maç Düzenlenebilir

Henüz taraftarların da bulunduğu bir sahada jübile maçı yapmamış olan efsane kaptan Alex uzun bir süredir bunun hayalini kurduğunu dile getiriyordu. Sosyal medyada dolaşan haberlere göre efsane isim ve arkadaşlarının yer alacağı bir jübile maçı etkinliği düzenlenebilir. Taraftarları ile bir kez daha buluşmayı dört gözle bekleyen efsane isimler için bu tarz bir etkinlik yapılıp yapılamayacağı ise şimdilik merak konusu.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu