HaberlerListelerSpor

Fenerbahçe’de Ersun Yanal İle Yolların Ayrılması Bekleniyor

Sezonun ilk yarısında üst üste başarısızlıklara imza atılan eski teknik direktörün ardından devre arasında takımın başına Ersun Yanal getirilmişti. Ancak deneyimli teknik direktör ile de beklenen performans alınamayınca kendisi ile de yolların ayrılması bekleniyor.

Kendisi İle Uzun Vadeli Çalışmak İstenmiyor

Deneyimli teknik adam ile birkaç sezon önce büyük başarılara imza atılmıştı. Bu yüzden de sezon arasında biraz da taraftar baskısı ile takımın başına gelen teknik adamla yaşanmaya devam edilen yenilgiler sonucu daha fazla çalışılmak istenmiyor. Başkan Ali Koç tarafından takımın başına başarısını ispatlamış dünya çapında bir teknik direktörün getirilmesi gündemde.

İlk Hedef Jorge Jesus

En son Arabistan takımlarından Al Hilal ile çalışan deneyimli teknik direktör görevinden 30 Ocak itibari ile ayrılmıştı. Tecrübeli teknik adamın avukatı ile yapılan görüşmeler sonucunda teknik adamın Fenerbahçe’den 5 milyon Euro istediği belirlendi.

Sezon sonunda takımın kadrosunda köklü değişiklikler yapılması beklenirken Başkan Ali Koç’un takımı tamamen deneyimli teknik direktöre teslim etmesi bekleniyor. Şuan için kendisi ile net bir anlaşmaya varılmış değil ancak Başkanın kararının yabancı bir hocadan yana olacağı bilinenler arasında.

Sezon Sonuna Kadar Ersun Yanal

Ersun Yanal ile en az sezon sonuna kadar çalışacak olan Fenerbahçe’de sezon sonunda büyük değişiklikler olacak. Bu değişikliklerin arasında teknik direktör Ersun Yanal’ın olacağı da sözü geçen iddiaların arasında.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu