HaberlerSpor

Fenerbahçe yeni teknik direktörüyle anlaştı

Fenerbahçe bu yıl yaşanan başarısızlığın ardından önümüzdeki sezon için yeni teknik direktörüyle anlaşma sağladı. Hırvat Bjelica ile 3 yıllık anlaşma yapıldı.

Fenerbahçe önümüzdeki üç sezon için Hırvat teknik direktör Nenad Bjelica ile  yıllığı 2 milyon eurodan 3 yıllık anlaşma sağladı.

Kötü giden bu sezon daha bitmeden teknik direktörle yollarını ayıracağı belli olan Fenerbahçe’de yeni sezonda takımın başında kim olacağı en çok merak edilen konulardan birisiydi. Bir süredir basında adı geçen Nenad Bjelica ile Fenerbahçe’nin anlaştığı kesinleşti.

Hırvat basınında çıkan haberlere göre 48 yaşındaki teknik adam Nenad Bjelica ile Fenerbahçe her konuda anlaşmayı sağladı. En son Dinamo Zagreb takımını çalıştıran teknik adam ile 3 yıllık sözleşme yapılacak.

Nenad Bjelica

3 YILDA TOPLAM 6 MİLYON EURO ALACAK

Dinamo Zagreb takımıyla iki şampiyonluk kazanan başarılı teknik adam, 2018-2019 sezonunda UEFA Avrupa Ligi’nde Fenerbahçe ile aynı grupta yer almıştı. Önümüzdeki günlerde İstanbul’da olması beklenen teknik adamın yıllık 2 milyon Euro kazanacağı 3 yıl için toplam 6 milyon Euro alacağı belirtiliyor.

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu