HaberlerListelerSpor

Fenerbahçe, 200 Kişiyi İşten Çıkartacak

Bir süredir ekonomik olarak zor günler geçiren Fenerbahçe, maddi kaynak yaratmak için yeni tasarruf tedbirleri almaya devam ediyor. Fenerbahçe kulübü son olarak personel sayısında da küçülmeye gideceği iddia edildi. 

Habertürk gazetesinde yer alan bir habere göre; Fenerbahçe’de çalışanlardan 200 kişi bu ay sonunda işten çıkartılacak. Bu toplu işten çıkartma ile ilgili olarak bütün çalışmaların ve yasal süreçlerin tamamlandığı belirtildi. 

FENER OL KAMPANYASINDAN 130 MİLYON TL TOPLANDI

Fenerbahçe, kulübe destek olunması açısından 4 Nisan tarihinde bir seferberlik başlattı ve Fener Ol kampanyasıyla kulübe kaynak yaratmaya çalıştı. Kampanya tamamlandığından toplam 400 – 450 milyon TL toplanmasını beklediğini söyleyen Ali Koç, iki ay içerisine yaklaşık 130 milyon TL toplandığını belirtti.

İlginiz Çekebilir
pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu