HaberlerTürkiye

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nde Uzun Sürecek Çalışma Başlatıldı

Her iki yönde de bir şerit trafiğe kapatıldı.

Her iki yönde de bir şerit trafiğe kapatıldı.

Karayolları 1. Bölge Müdürlüğü’ne bağlı ekipler Fatih Sultan Mehmet Köprüsünde yapılacak olan güvenlik amaçlı çelik konstrüksiyon çalışmalarına akşam itibariyle başladılar. Bu çalışma için İstanbul – Ankara ve İstanbul – Edirne yönünde köprünün birer şeritleri kapatıldı.

Köprü üzerine gerekli ikaz tabela ve ışıklar yerleştirilmesinin ardından konstrüksiyon TAK’larının yerleşimi yapılacağı  destek ayaklarının yerleri belirlendi. Çalışma tamamlandıktan sonra TAK’larınn altından 4 şeritten de araç geçişi sağlanabilecek ve bu planlı çalışmanın en geç 7 Kasım 2017 tarihinde tamamlanması öngörülüyor.

İlgili Makaleler

3’er şerit üzerinden trafik akışı devam eden köprünün trafiğinde yoğun artışı görülürken, aynı artık direk olarak 15 Temmuz Şehitler köprüsünde de görülmeye başlandı.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu