HaberlerSpor

Falcao, Galatasaray’ı reddetti!

Galatasaray’a transferine kesin gözüyle bakılan Falcao’nun transferiyle ilgili Kolombiya ve İtalya basınında yeni iddialar ortaya çıktı.

Galatasaray’a gelmesi beklenen yıldız futbolcu Falcao için hem ülkesi Kolombiya hem de İtalyan basınından sürpriz bir iddia gündeme geldi. Kolombiyalı golcünün Galatasaray’ın teklifini reddederek 6 ay daha Monaco forması giyip daha sonra ise Çin’e transfer olmak istediği belirtildi.

Fransız gazetesi L’Equipe yıldız oyuncu Falcao’nun Galatasaray’a transfer olacağını duyuran bir haber yayınlamıştı, şimdi ise Marca ve Sky Sport Italia gazeteleri Falcao’nun Galatasaray’ın teklifini reddettiğini ve gideceği ülkenün belli olduğunu iddia etti.

İlgili Makaleler
[irp]

“FALCAO, GALATASARAY’I AİLESİ İÇİN REDDETTİ”

Marca Claro tarafından ortaya atılan iddiaya göre; “Falcao ailesini düşündüğü ve hem dil hem de kültürel olarak bu kadar köklü bir değişiklik yapmak istemediği için Galatasaray’ın teklifini reddetti.”

FALCAO’NUN GİDECEĞİ ÜLKE BELLİ OLDU

Sky Italia’da yazılan habere göre ise Falcao’nun Galatasaray’ı reddetmesinin asıl sebebinin sezonun ortasına kadar Monaco’da oynayacağını ve daha sonra burada Çin takımlarından birisine gitmeyi düşünüyor.

FALCAO’NUN DAHA ÖNCEKİ ÇİN AÇIKLAMASI

Kolombiyalı yıldız isim ise daha önce gazetecilere yaptığı açıklamada Çin’e transferi konusunu “Çin’e transfer olmak benim için hiçbir zaman bir opsiyon olmadı, olmayacak, olamaz!” ifadeleriyle reddetmişti.

pomeranian boo fiyatları

Serkan Kara

27 Yaşındayım ve Ankara'da yaşıyorum. ODTÜ Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun oldum, genelde takip ettiğim konularda ki fikirlerimi burada yazılarımla sizlere aktarmaya çalışıyorum. Bana ulaşmak isterseniz mail adresim: Skara@lafmacun.net

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu