İlginç BilgilerListeler

Fakirken Zengin Olan Ünlü İnsanlar

1. Daniel Craig

Daniel Craig

James Bond olarak bilinen Daniel Craig bir zamanlar yoksulluk içerisindeymiş. Parklarda uyuyan ve giydiği elbiselerin başka alternatifi bulunmayan ünlü aktörün şimdilerde aldığı roller dilden dile dolaşıyor.

İlgili Makaleler

2. Kelly Clarkson

Kelly Clarkson

Texas’tan Los Angles’a taşınan ünlünün ilk günden evi yandı. Şehirde yeni olduğu için kalabileceği kimsesi olmayan ünlü şarkıcı uzun bir süre arabada yaşadı. Sonrasında 2002 yılında bir ses yarışmasında birinci olarak albüm çalışmaları yaptı. Albüm çıkardıktan sonra tahmin edemeyeceği kadar lüks bir evde yaşamaya başladı.

3. Halle Berry

Halle Berry

Oscar kazanan Halle tüm bunlardan önce New Yorg’ta yaşayan evsiz bir kadındı. Evsiz olmasına rağmen hayalleri için o bölgede yaşamaya devam etti. Uzun süre parasızlık ve zorlu bir hayat geçiren ünlü oyuncu sonrasında hayallerine kavuşmuş ve sayısız filmde rol alarak zengin olmuştur.

4. Sylvester Stallone

Sylvester Stallone

Hapishane hayatı yaşayan ünlü oyuncu tahliyesinin ardından 1 aya yakın süre otobüs durağında kalmıştır. Hayatı kazanmak adına bir çok yola başvuran Sylvester Stallone porno oyunculuğu da yapmıştır. Tüm bu zorlu yokuşların ardından bugün tüm dünyanın tanıdığı bir oyuncu olmayı başarmış diyebiliriz.

5. Jennifer Lopez

Jennifer Lopez

Kariyerine sıradan bir dansçı olarak başlayan Lopez’in 18 yaşında tüm ailesi dağılmıştı ve kendi ayakları üzerinde durması gerekiyordu. Uzun bir süre parasız ve evsiz kalan ünlü şarkıcı bir süre sonra dizi oyunculu dansçılık yaparak kendi yolunu açmayı başarmıştır. Şimdilerde dünyanın tanıdığı bir şarkıcı olmasının altında hüzünlü bir hikaye gizlidir.

6. Kurt Cobain

Kurt Cobain

Nirvana grubundan önde hastanelerin bekleme salonlarında uyuyan, köprü altında yaşamını devam ettirmeye çalışan Cobain gerçekten kötü bir hayat geçirmiştir. Hayat mücadelesi sırasında kurduğu grup ile şöhreti yakalayan şarkıcı sonrasında hiç yokluk çekmemiştir.

7. Hilary Swank

Hilary Swank

15 yaşındayken annesi ile birlikte Los Angles’a taşınan oyuncu uzun bir süre arabada yaşamak zorunda kalmıştır. Yoksulluk nedeni ile zor bir yaşam süren Swank bir gün telefon kulübesinden oyunculuk başvurusunda bulundu. Şansını devamlı zorlayan ve inanan oyuncu sonrasında başarılı bir kariyer elde etmeyi başarmıştır. Şimdilerde dünyanın tanıdığı kadın oyuncularından biri.

8. Col Harland Sanders

Col Harland Sanders

KFC tavuk firmasının yüzü olan Col Harland Sanders hayatının büyük bir bölümünü yoksulluk içinde geçirmiştir. Eşi ile birlikte kamyonette yaşamıştır. Bulduğu özel tavuk sosu tarifini uzun süreler satmaya, pazarlamaya çalışmıştır sonrasında kendi markasını kuran Sanders dünya çapında tanınan bir marka olmayı başarmıştır.

9. Shania Twain

Shania Twain

8 yaşındayken bar ve kafeteryalarda bedava yemek için şarkı söyleyen Twain. Bebek yaşlarında iken evsizler barınağına yerleştirilen şarkıcı uzun süre yoksulluk çekmiştir. Zor bir hayatın ardından yıldızı parlayan Shania bu gün şöhreti yakalayan şanslı insanlardan biri.

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu