HaberlerListeler

Exynos 9820 İşlemcili Galaxy S10 Geekbench’te Göründü

Güney Kore merkezli teknoloji şirketi Samsung bu yıl piyasaya yeni amiral gemi modeli olan Galaxy S10’u kısa bir zaman sonra tanıtmaya hazırlanıyor. Şimdiye kadar piyasaya çıkacak 3 modelinin de bir çok teknik özelliğini ve performanslarını gösteren bir çok detay gün yüzüne çıkmıştı. Bu yıl piyasaya çıkacak modeller arasında en güçlüsü olarak gösterilen Galaxy S10 Plus modelinin Snapdragon 855 işlemcisi kullanılan versiyonun Geekbebch testi sonuçları ortaya çıkmıştı. Yeni çıkan test sonuçlarında ise Galaxy S10 modelinin Exynos 9820 işlemci kullanılan versiyonunun kaç puan aldığı görüldü.

Exynos 9820 işlemci kullanılan Galaxy S10’un tek çekirdek testinde 4382 puan aldığı, çoklu çekirdek testinde ise 9570 puan aldığı görüldü. Yeni cihazın tek çekirdek performansı Android telefonlar arasında alınan en yüksek puan olarak gözüküyor. Fakat aldığu puanla Galaxy S10‘un tek çekirdek testinde iPhone XS/XS Max modellerinin gerisinde kalıyor.

Exynos 9820 işlemci rakiplerini geçmeyi başarda da otoriteler tarafından yeteri kadar iyi görülmüyor. Bir süre önce piyasaya çıkan Kirin 980 gibi Exynos 9820’de iPhone XS ve XS Max’ın gerisinde kaldı. Fakat gelişim süreci böyle devam ederse bir süre sonra Apple‘ın Bionic serisini geçebileceğini söyleyebiliriz.

pomeranian boo fiyatları

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu