HaberlerTV Yayınları

EXXEN Dizisi İşte Bu Benim Masalım, IMDb 1.7 Puan aldı

Yerli dijital yayın platformu EXXEN'de büyük umutlarla yayınlanan yerli dizi İşte Bu Benim Massalım, IMDb üzerinde 10 üzerinde 1.7 puan alabildi.

Acun ILICALI tarafından açılan EXXEN platformu açılışı ve ilk günlerdeki üye sayılarıyla oldukça fazla ilgi çekmeyi başarmıştı. Platformun güvendiği dizilerden İşte Bu Benim Masalım, IMDb üzerinde adeta çakıldı ve en düşük puanlı Türk dizisi oldu.

IMDb'de İşte Bu Benim Masalım

Başrollerinde Survivor’dan tanıdığımız Cemal Can Canseven ile Aleyna Tilki’nin oynadığı İşte Bu Benim Masalım dizisi özellikle gençleri hedefleyen müzikal tadında bir içerikti. Fakat dizide ki karakterlerin popülaritesi izlenme oranlarına yeterince yansımadı ve diziyi izleyenler ise pek beğenmediği ortaya çıkmaya başladı.

Dünya çapında bütün dizi ve filmlerin izleyiciler tarafından puanlandığı IMDb’de, büyük umutlarla yayınlanan dizinin aldığı puan ortaya çıktı. 10 üzerinden sadece 1.7 puan almayı başaran dizi böylelikle Türk dizi tarihine de en düşük puan alan dizi olarak geçmeyi başardı.

Dizinin ilk sezonunun tamamı yayınlanmıştı, ikinci sezon için onay çıkıp çıkmadığı henüz belli değil. İkinci sezon gelir mi bilinmiyor.

pomeranian boo fiyatları

Yusuf Ömer TÜRK

Ege Üniversitesi Bilgisayara Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yazılım geliştirme ve akıllı telefon teknolojilerini yakından takip etmeye başladım. Yeni çıkan veya çıkacak bir çok teknolojik yeniliği dünya ile aynı zamanda sizlere aktarmaya çalışıyorum. Mail adresim: yoturk@gmail.com

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu