HaberlerTV Yayınları

Exxen 3 Günde 500 Binden üyeye sahip oldu

Acun Ilıcalı'nın 1 Ocak tarihinde yayına açtığı Exxen platformuna 3 günde 500 binden fazla kişinin üye olduğu öğrenildi. Exxen başarılı olacak mı?

Acun Ilıcalı, Netflix’e yerli rakip olarak açtığı dijital içerik platformu Exxen ile ilgili ilk başarı duyurusunu sosyal medya hesabından yapıldı. 1 Ocak 2021 tarihinde açılan platforma 3 ün içinde 500 binden fazla kişinin abone olduğunu duyurdu.

Yayına başladığı ilk günde özellikle Twitter üzerinden eleştiriler alan Exxen’de bir çok problem göze çarpmıştı. Fakat bütün bunlara rağmen yoğun ilgi görmüş ve kısa süre içerisinde herkes tarafından içeriklerle ilgili yorumlar paylaşılmaya başlanmıştı.

Konuyla ilgili instagram üzerinden paylaşım yapan Acun Ilıcalı ise Exxen’e duyulan ilgilen oldukça memnun olmuş ve 3 gün gibi kısa sürede 500 bin üyeye ulaştıklarını açıkladı.

İlgili Makaleler

Exxen, Netflix'i geçebilir mi?

Exxen, Netflix’i geçebilir mi?

Türkiye genelinde tam sayı bilinmese de başta Netflix olmak üzere yerli platformlar BluTV ve PuhuTV’nin 6 milyona yakın abonesi olduğu tahmin ediliyor. Exxen’in ilk hafta ücretsiz olması bu sayıda önemli etken diyebiliriz. Önümüzdeki ayarlardaki başarısını ise bekleyip göreceğiz.

Exxen’de üyelik için iki farklı seçenek sunuluyor. Bunlardan birisi 9.90 TL olan reklamlı seçenek, diğeri ise 19.90 TL olan reklamsız seçenek.

Exxen’e üye olmak için https://www.exxen.com/tr adresini ziyaret edebilirsiniz veya aşağıdaki uygulamaları indirebilirsiniz.

‎Exxen
‎Exxen
Developer: Exxen
Price: Free

Android uygulaması henüz yayında değil.

pomeranian boo fiyatları

Yusuf Ömer TÜRK

Ege Üniversitesi Bilgisayara Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yazılım geliştirme ve akıllı telefon teknolojilerini yakından takip etmeye başladım. Yeni çıkan veya çıkacak bir çok teknolojik yeniliği dünya ile aynı zamanda sizlere aktarmaya çalışıyorum. Mail adresim: yoturk@gmail.com

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu