HaberlerListelerSinema

Evde Oturup Ailecek Youtube Üzerinden İzleyebileceğiniz 10 Güzel Film

1. Gölge Oyunu İzle

Eminim bu filme televizyon ekranlarında bile denk gelmemişsinizdir. Şener Şen’in en güzel filmlerinden birisi olan Gölge Oyunu filminin yenilenmiş halini tek parça olarak izleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

2. Limonata Filmi izle

Limonata filmi Ali Altay’ın ilk yönettiği film ve aynı zamanda dünyanın en sevimli yol macaresını evinize taşıyor.

3. Zaman Makinesi 1973 – Gürgen Öz, Seda Bakan

Bir zaman makinesiyle 1970’li yıllara giden gencin hippilik akımı ve geri dönme çabalarından oluşan eğlenceli macara filmi.

4. Komser Şekspir Filmi izle

Kadir İnanır’ı böyle bir rolda görebileceğiniz ilk ve tek film olma özelliğine sahip olan Komser Şekspir ile ailecek güzel zaman geçirebilirsiniz.

5. AŞK FİLMLERİNİN UNUTULMAZ YÖNETMENİ

Yavuz Turgul ile Şener Şen’in birlikte hazırladıkları en güzel eser diyebiliriz. Filmin içerisinde Oktay Kaynarca ve onun haricinde bir çok tanıdık sima ile karşılaşbilirsiniz.

6. Hayat Sevince Güzel HD Tek Parça

Ne söylenir ve ne yaşarsa yaşarsın her şeyin iyi yönünü gören Ayşe ile birlikte her fırsatta kendilerini mutluluk oyunu içerisinde bulan arkadaşlarının güzel bir filmi.

7. Baba Bizi Eversene (1975) Filmi – Restorasyonlu – Barış Manço

Barış Manço filmi izlemek istiyorsanız elinize tek bir film var o da Baba Bizi Eversene, keşke daha fazla filmde onu görme imkanımız olsa. Tam bir aile filmi diyebileceğimiz filmde bir çok ünlü isim yer alıyor.

8. Hadi İnşallah Yerli Komedi Filmi İzle Full HD Film (Murat Boz)

Büşra Pekin ve Murat Boz’un baş rollerinde yer aldığı bahar filminde, bir genç kızın imkansız aşkını ve mutlu sonu anlatıyor.

9. Ulak – Tek Parça Film (Hümeyra, Çetin Tekindor, Yetkin Dikinciler)

Babam ve Oğlum, Issız Adam gibi bir çok harika esere imzasını atan Çağan Irmak’ın harika bir eseri daha Ulak.

10. SİCCİN 3: CÜRMÜ AŞK | FULL HD

Ailecek biraz korkup, biraz gerilmek istiyorsanız açın izleyin ama gece izlerseniz uyuyamazsanız biz karışmıyoruz. Uyarmadı demeyin sonra.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu