DiğerHaberler

Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi 2017

Maaş Yatan İller Listesi

Maaş Yatan İller Listesi

Evde bakım maaşı yatan iller 2017 güncel listesini aşağıda bulabilirsiniz. Ocak ayı itibariyle ödeneği hak eden vatandaşların hesaplarına yatmaya başlayacak bu ödenek ile ilgili isteğinizi günlük olarak takip ederek, kendi ilinizin olup olmadığı öğrenebilir ve kimlik bilgilerinizle sorgulamanızı yapıp hesabınızdan paranızı çekebilirsiniz. Özellikle İstanbul’da ikamet eden vatandaşlar, maaşların ayın 13’ünde yattığını bilirler ve günü geldiğinde hesaplarını kontrol edebilirler. Evde bakım maaşı yatan iller 2017 itibariyle Tokat, Aksaray, Antalya ve Kahramanmaraş illerimizdir. Unutulmaması gereken şey, bu liste şu an için günceldir ve para yatacak diğer illerin hangileri olduğunu öğrenmek isteyen okuyucular, sitemizi düzenli olarak takip ederek son durumu öğrenme şansına sahip olabilirler.

Ocan 2017 Maaşları Ne Zaman Hesaba Yatar?

Okuyucular tarafından en çok merak edilen konuların başında, maaşların ne zaman yatacağı gelmekte. Sorulmakta oldukça haklı olan bu soruya cevap vermeden önce önce dilerseniz, hakkınız olan maaş hesabınızı yatmadığında neler yapabilirsiniz ona değinelim. Bakım maaşım hesabıma geçmedi diyen okuyucularımız, kendi yaşadıkları ildeki Sosyal Hizmetler kurumuna giderek maaşlarını sorgulayabilir ve en doğru ve hızlı bilgiyi edinebilir. Ayrıca evde bakım ödenekleri her ilde aynı günde ve aynı saatte yatmamaktadır. İller arası saat farkından kaynaklandığını düşündüğümüz bu durum, vatandaşların dikkate alması gereken bir başka husu olarak göze çarpmakta. Geçen ay ki maaşların yatma düzenine bağlı olarak, bu ay maaşlar Ocak ayının ikinci haftasından itibaren yurttaşların hesaplarına yatırılmaya başlanacak olup, hesaplardan çekilebilecektir. Biz,maaşlarınızın herhangi bir gecikme maruz kalmamasına umut eder ve sitemizi takip ederek güncel durumu hızlıca öğrenmenizi tavsiye ederiz.

İlgili Makaleler

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu