HaberlerListelerSpor

Ersan İlyasova, FETÖ’cü Enes Kanter’i Yere Serdi

NBA’de Ersan İlyasova, FETÖ’cü Enes Kanter’i Yere Serdi

Amerikan Basketbol Ligi NBA’de Philadelphia 76ers, New York Knicks’i 118-101 yendiği maçın ardından maçta karşı karşıya gelen Ersan İlyasova’nın Enes Kanter’i yere sermesi geceye damga vurdu.

Oyuna kenarda başlayan ve oyunda toplam 28 dakika süre alan Ersan İlyasova bir pozisyon sırasında smaca giden Enes Kanter‘i arkasından gelerek blokladı, hakemlerin faul kararı verdiği bu pozisyonda yere düşen Kanter yerde sakatlık geçirirken oyun bir süre durdu.

ERSAN YÜZÜNE BİLE BAKMADI

Ersan İlyasova, yaşanan sakatlığın ardından Kanter’le hiç ilgilenmedi ve pozisyonun tekrarını izlemek için tepedeki dev ekrana baktı. Bu pozisyon sıradasında Enes Kanter’in yere yıkılışı sosyal medyada büyük yankı yaptıve “Son kale düştü” yorumlarının ardından bir bu durumla ilgili bir çok paylaşım yapıldı.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu