ListelerYaşam - insan

Erkeklerin Hoşlandığı Kız Tipleri Nelerdir?

Erkekler nasıl kızlardan hoşlanır sorusu aslında göreceli bir cevaba sahip olsa da genel bir tanımlama yapılabilir. Biz kendimize göre bunu yorumladık.

Erkekler küçüklükten beri sert, korkusuz ve güçlü olduğu bilinciyle yetiştirilir. Kızlarda tam tersi utangaç, tatlı, narin gibi ifadeler kullanılır. Bu yüzden kızları sert erkekler, erkekleri de narin ve utangaç kızlar etkilemiş ve asla birbirlerine karşı duyarsız olamamışlardır. Kızlar kendilerine atfedilen bu özelliklerin dışına çıktıklarında onlara hemen erkek hasan gibi terimlerle kız olduğu hatırlatılmaya çalışılır. Siz kız olarak nasıl ki bir erkekten kız davranışı görmek istemezseniz, biz erkeklerde sizden erkekçe davranışlar görmek istemeyiz.

Erkekler şişman kızları sever mi?

Erkekler şişman kızları sever mi?

Kişiden kişiye farklılık gösterebilir bu durum. Çünkü zayıf erkek zayıf kadın ister. Kilolu erkek de kilolu kızları tercih eder. Ama şu bir gerçektir ki sen ne kadar karizmaysan eşinide kendin gibi karizma istiyorsun. Sana uysun aranızda tezatlık bulunmasın istiyorsunuz. Şişkoda olabilir bir insan zayıfta ikisinin de alıcısı vardır.

Fakat siz her zaman fit olmaya bakın. Sporunuz zor gelmesin ve düzenli olarak çalışın. Fit bir vucudunuz olduğunda kimse sizi zayıf yada kilolu diye eleştiremeyecek. Bir de balık etli seven erkekler vardır. Yani kadını çok zayıf istemez. Balık etli olacak der. Yani erkeklerin kafasındaki kadın ölçüleri her zaman için değişkenlik gösterebilir. Kalbini kaptırdıktan sonra fiziğine çok fazla aldırış etmez. Ama içinden daha iyi olmanızı ister. Çünkü elinizde olan şeylerdir.

Erkekler nasıl kız tipini severler?

Erkekler nasıl kız tipini severler?

Erkekler yapı gereği korumak kollamak ister. Yardıma muhtaç bir ceylansanız. Sizin için gelecektir bekleyin. Erkekler birde doğal insanı severler. Kendisi gibi davrananları severler, taklit ve numara yapanları sevmezler. Unutmayın benliğimizi reddetmek bizi biz yapan özümüzü reddetmektir. Erkekler bu gibi ve daha size açıklayamayacağım bir çok hissiyat ile genelde efendi kızları severler. Hani derler ya büyüklerimiz; “bu kız yada bu oğlan çok efendi çok iyi” diye işte o hesap. Sizde her zaman efendiliğinizi koruyun.

Erkekler komik kızlarıda severler. Eğlenmesini bilen, yeri geldiğinde espiriyi patlatan herkesi güldüren kızları ama tek bir şartla severler. Yani arkadaş olarak zaten severlerde sevgili babında sevmeleri için işin ciddiyetini korumanız lazımdır. Yani komik olucaksınız diye kendinizi yerden yere vurmayın yada absür hareketler yapmayın.

Erkekler düşünceli kızlarıda severler. Düşünceli olmak nedir peki? Çok basit kendi çıkarlarınızı nasıl gözetiyosunuz çakallık yapıyorsunuz. Aynı o şekil erkek arkadaşınızında çıkarlarını gözetecek kendinizi düşünmeyeceksiniz. Hesap öderken kapıya kaçmayacaksınız, yada 30 liralık hesaba 5 lira atıp kalkmayacaksınız. Hep bu örneği veriyorum çünkü kızlar bunu çok yapıyor.

Erkekler dürüst kızları da severler. Bu en önemli konu dürüstlüktür. Yalan atarsanız unutmayın ki her yalan bir gün gün yüzüne çıkar ve anlaşılır. Yalan sizleri daha çok yalana teşvik eder. Bu yalanlar birikir durur taki erkeğin kafasına şüphe giresiye kadar! Şüphe girdi mi girdi! Tamam arkadaşlar geçmiş olsun. Bir ilişkinin daha sonuna gelmiş bulunmaktasınız.

Uyarı: Yalan söylemiyeceğim diye de erkeklere önceki ilişkilerinizden bahsetmeyin. Sorarsa yalan söylememek adına üstü kapalı bir şekilde “işte görüştüğüm oldu ama ısınamadık bir daha görüşmedim” gibi yani detaylı bir şekilde anlatmayın. Erkeklerin size olan güvenini azaltmayın.

pomeranian boo fiyatları

Yusuf Ömer TÜRK

Ege Üniversitesi Bilgisayara Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yazılım geliştirme ve akıllı telefon teknolojilerini yakından takip etmeye başladım. Yeni çıkan veya çıkacak bir çok teknolojik yeniliği dünya ile aynı zamanda sizlere aktarmaya çalışıyorum. Mail adresim: yoturk@gmail.com

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu