ListelerYaşam - insan

Erkeklerin Dolabında Olması Gereken 10 Eşya

Erkeklerin dolabında olması gerekenler ile ilgili yazımızda daha iyi bir görünüşe sahip olmanızda yardımcı olacak erkeklerin dolabında bulunması gereken eşyalar ile ilgili yazımız yayınlandı. 

Teknoloji ile birlikte moda üzerinde yeni köklü değişiklerde başlıyor. Dar kotlardan kısa paçalara kadar bir çok yeni moda trendi çıktı tabi bu trendlerden bayanlarla birlikte erkeklerde oldukça yararlandığı söylenilebilir.

Erkeklerin Dolabında olması Gerekenler

Moda denilince bir çok kişinin aklına bayanlar gelse bile modaya ayak uydurmak erkelerin görevi haline de gelmiş durumda. Bu nedenle bu yazımızda editörlerimizin hazırladığı erkeklerin dolabında olması gerekenler listesini sizinle paylaşıyoruz.

1 Kapşonlu Sweatshirt

Soğuk günlerde ısınmanıza oldukça yardımcı olacak Sweatshirt’ler ayrıca oldukça şık durduğunu söyleyebiliriz.

2 Jean Kot Pantolon

Yeni modaya uymakta tabi ki fayda olduğunu söyleyebiliriz. Jean dar kesim kot pantolonlar ile oldukça şık bir kombin yapabilirsiniz.

3 Siyah T-shirt

Oldukça sade basit ve fit görünmenizi sağlayan siyah t-shirt jean dar kesim pantolonlar ile mükemmel bir ikili haline geldiği söylenebilir.

4 Dar Kesim Gömlek

Özellikle vücudu fit olan kişilerin giymesi gereken dar kesim gömlekler dolabınızda bulunması gerekenler arasında yer alıyor.

5 Fular

Bayanlara yakıştığı kadar erkeklerde de güzel bir imaj bırakan fularlar kombinin yanında kesinlikle kullanılabilecek aksesuarlar arasında.

6 Bileklikler

Bayanların aksesuarlara karşı ayrı bir tutumu bulunuyor. Dolabınızda bulunması gereken eşyalar arasında bilekliklere yer vermenizde fayda var.

7 Saatler

Şık bir giyimin yanında birde saat oldu mu tadından yenmez. Dolabınızda saat bulunması imajınızı yansıtmak adına ayrı bir ayrıcalık olacaktır.

8 Kolyeler

Erkeklerin oldukça erkeksi durmasını sağlayan kolyeler erkeklerin dolabında olması gerekenler arasına yer alıyor.

9 Eşofman

Günlük iş hayatımız dışında keyifli bir hafta sonunda yürüyüşünüz de size gerekli olacak kaliteli bir eşofman takımı almanızda fayda var.

10 Parfüm

Doğadaki bir çok canlı çeşitli yöntemler ile benliğini koruyor. Erkeklerin yardımına koşan parfüm ortamlarda sizin varlığınızı yansıtacak ayna olacaktır.

pomeranian boo fiyatları

Yusuf Ömer TÜRK

Ege Üniversitesi Bilgisayara Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yazılım geliştirme ve akıllı telefon teknolojilerini yakından takip etmeye başladım. Yeni çıkan veya çıkacak bir çok teknolojik yeniliği dünya ile aynı zamanda sizlere aktarmaya çalışıyorum. Mail adresim: yoturk@gmail.com

Bir Yorum

  1. Dolap mı :)
    bana kalsa dolap bile kullanmam zaten bir yada 2 kot pantolonum var 5 yada 6 tane tişört hepsini kapının arkasına asar birini giyer diğerini çıkartırdım ne gerek var kocaman dolaba katla koy ütüle as hiç gelemem bu işlere bence saçmalık kimileri dolaplarına özen gösterir saatlerce bir orasını düzler bir burasını bence hiç gerek yok ben dağınık olmayı seviyorum bu şekilde aradığım her şeyi buluyorum :)

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu