Faydalı BilgilerListelerYaşam - insan

Erkek Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Önerileri

Erkek sevgiliye doğum günü hediyesi önerileri, fikirleri, erkek sevgiliye doğum günü için sürpriz ne herdiye alınır? Bu yazımda sizlere erkek sevgiliye doğum gününde veya başka özel bir günde nasıl hediyeler alınabileceği ile ilgili bilgiler vereceğim. Ayrıca Erkeklerin ne tür hediyelerden, sürprizlerden hoşlanabileceği ve özellikle el yapımı hediyelerin nasıl bir sonuç doğurabileceğine yönelik değerlendirme yapacağım. Eminim yazımızdan sonra erkek arkadaşınıza veya sevgilinize doğum gününüzde ne tür bir hediye alacağınız ile ilgili fikir sahibi olmuş olacaksınız. 

burclara göre doğum günü hediyeleri

Bu yazıyı daha önce çok hediye almış bir erkek olarak yazıyorum. Sakın yanlış anlamayın. Bu konuda hava atmıyorum. Sadece çevremin geniş olmasından ötürü hem aldığım hediyeler, hem de hediye alan erkek arkadaşlarımın nasıl tepkiler verdikleri ile ilgili fazla fikir sahibi olduğumu belirtmek istediğim için ele alıyorum.

Burçlara inanır mısınız bilmek ancak bu konuda tecrübelerimden yola çıkacak olursam. İnsanların %90’dan fazlası aslında burçlarının özelliklerini taşırlar. Bu sebeple burçlara yönelik sevgiliye hediye seçmenin çok daha olumlu sonuçlar verdiğini belirteyim. Aşağıda tüm burçların erkeklerinin hoşlanabileceği hediye çeşitlerinden örnekle bulunuyor. 

TERAZİ Burcu Erkeği genelde elit parfümlerden ve kıyafetlerden hoşlanırlar.

YENGEÇ Burcu İsmine özel kaliteli deri cüzdan gerçekten çok etkili bir hediye olacaktır.

KOÇ Burcuna hediyenin ne olduğundan çok markalı ve kaliteli olması önemli. Bu sebeple  ayakkabı, cüzdan vb. ürünler alabilirsiniz.

BALIK Burcu atraksiyonu sever. Bu sebeple onunla bir luna parka gitmek veya kısa süreli bir tatil çok iyi seçenektir.

BAŞAK Burcu Genelde Parfüm ve kişisel bakım ürünlerinden çok hoşlanır.

YAY Burcu Erkeğine alınacak en güzel hediye uçak bileti ve tatil yaylar sürprizleri sever.

İKİZLER Burcuna Kesinlikle ahşaba oyulmuş hediyeler tarihsel anıt heykel gibi şeyler alın çok sever.

AKREP Burcu Kesinlikle ağaç özlü parfümler ve doğal ürünler çok ilgilerini çekerler.

OĞLAK Burcu Çok basit şeylerden bile çok mutlu olurlar. Yeterki hediye olsun.

KOVA Burcuna fotoğrafla ilgili hediyeler alın veya makinesine objektif onu şaşırtarak mutlu edebilirsiniz.

ASLAN Burcu Bileklik ve Kol saati gibi aksesuarlardan hoşlanırlar.

BOĞA Burcu Deri olan herşeyden hoşlanırlar.

erkeklere verilebilecek hediyeler

Yukarıda burçlara göre hediye almaya yönelik tüm detayları uzmanımız ile belirledik. Bunlar yaşam tecrübelerinden yola çıkılarak belirlenmiştir. Ancak yine de tamamen burçlara bağlı hediye almak doğru olmaz. Aslında erkek sevgiliye veya sosyal arkadaşınıza hediye almak hiç de zor değil. Erkeklere şu hediye alınır bu hediye alınır gibi genel kanılar belirtmek de doğru olmaz. Karşınızdaki kişiyi tanımanız hediye almanız konusunda sizlere fikirler verebilir.

Erkekler İçin Saat ve Cüzdan Vazgeçilmez Hediyelerdir.

Erkeklere verilebilecek hediyeler ile ilgili yargı belirtecek olursak bütün erkekler saat kullanmayı sever. Bu sebeple hiç bir erkek saate burun kıvırmaz. Aynı şekilde erkekler cüzdanı sever kadın için çanta neyse erkek için cüzdan odur.

Çoğu Erkek İçin Futbol Bir Tutkudur.

Evet aynen öyle kadınlar sevmiyor olsalar da erkeklerin çok büyük bir bölümü futbolu çok severler ve içlerinde fanatik olanlar da vardır. Bu sebeple eğer fanatik bir arkadaşınız var ise onunla birlikte takımının maçına bir bilet almak ve beraberce maç izlemek, sonrasında da bir yemek, gerçekten de çok güzel bir hediye olacaktır. Aynı şekilde takımının formasını hediye etmek de bir diğer hediye fikri olarak aklınızın bir köşesinde bulunsun.

Meslek Sınıflarına Göre Alınabilecek Hediyeler

Meslek sınıflarına göre hediye seçimi yaparken kesinlikle o mesleğin özelliklerini yansıtan ve farklı duyguları barındıracak hediyeler seçiniz. Çok klasik olmasın. Örneğin bir memura hediye alırken illa Kravat veya kalem almak zorunda değilsiniz. Ya da bir Öğretmene gül almak zorunda değilsiniz. Daha farklı hediyeler alarak şaşırtabilirsiniz.

Önemli Not: erkek sevgiliye veya arkadaşa doğum günü hediyesi fikirleri, erkek sevgiliye el yapımı doğum günü hediye önerisi, erkek sevgiliye doğum günü sürprizi fikirleri, erkeklere nasıl doğum günü hediyesi alınır, erkek sevgiliye doğum günü mesajı, yaratıcı ve farklı doğum günü hediyeleri, erkek sevgiliye doğum günü hediyesi ne olabilir, erkek sevgiliye doğum günü hediyesi ekşi ve diğer tüm detaylar hakkında bilgi almak ve fikirlerinizi paylaşmak için aşağıdaki yorum bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

pomeranian boo fiyatları

Yusuf Ömer TÜRK

Ege Üniversitesi Bilgisayara Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yazılım geliştirme ve akıllı telefon teknolojilerini yakından takip etmeye başladım. Yeni çıkan veya çıkacak bir çok teknolojik yeniliği dünya ile aynı zamanda sizlere aktarmaya çalışıyorum. Mail adresim: yoturk@gmail.com

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu