ListelerYaşam - insan

Erkek arkadaşınızın sizi aldattığına dair 11 işaret

Aldatan bir erkek arkadaş her kızın endişe ettiği bir şeydir. Erkeğinizle ilgili bir şeylerin değiştiğini fark ediyorsunuz ama ne olduğundan emin değil misiniz? Gerçeği öğrenmek istiyor ama nasıl yapacağınızı bilmiyor musunuz? Bazı işaretleri sizin için sıraladık.

Nerede olduğunu bilmiyor musunuz?

1. Tarzını değiştirir

Eğer erkek arkadaşınız dış görünüşünü değiştirirse bu sizi aldattığına dair bir işaret olabilir. Onun giyindiği tarzı bilirsiniz, genelde basit bir jean pantolon ve t-shirt giyer. Ama birdenbire tarzını, saç kesimini, kokusunu değiştirir şık kıyafetler giymeye başlarsa bunun ardında başka sebepler arayabilirsiniz.

2. Planları iptal eder

Eğer saat 7’de buluşmak üzere anlaştıysanız ama birdenbire sizi arayıp buluşmanızı nedensiz iptal ederse bu size bariz bir işarettir. Eğer bu durum giderek sıklaşırsa bilin ki başka bir kızla birlikte.

3. Mesafeli davranır

Eğer erkeğiniz size mesafeli davranıyorsa, başka bir kızla meşgul oluyor olabilir. Sizinle önceden uzun saatler vakit geçirirken birden mesafeli davranmaya ve daha az görüşmeye başladıysa, sizi daha az dinliyorsa bir başkasıyla birlikte olduğundan şüphe etmelisiniz.

4. Nerede olduğunu bilmiyor musunuz?

Onu arıyorsunuz ama yanıt alamıyorsunuz. Pek çok mesaj bırakıyorsunuz ama geri dönmüyor. Bu aldatıldığınıza dair önemli bir sinyaldir. Ailesi ve arkadaşları dahi nerede olduğuna bilmiyorsa, sizin için uyanma zamanı!

5. Artık sizinle ilgilenmiyor

Eğer erkek arkadaşınız artık dış görünüşünüzle, yaptıklarınızla, söylediklerinizle ilgilenmiyorsa ve sizi sık sık diğer kızlarla karşılaştırmaya başladıysa bu sizi aldattığının bir diğer işaretidir. Böyle bir durumda onunla ciddi bir konuşma yapmalısınız!

6. Sizinle buluşmak istemiyor

Erkek arkadaşınız yaptığınız planların çoğunu iptal ediyor olabilir. Size annesinin hasta olduğunu, fazla mesaiye kalması gerektiğini ya da ailevi bir sorunu olduğunu söyleyecektir. Bu bahaneler ilk bakışta normal görünebilir ama eğer buluşmalarınızı iptal etmek için böyle bahaneleri çok sık kullanmaya başladıysa şüphelenmelisiniz.

Sizinle buluşmak istemiyor

7. Sosyal ortamlarda tedirgin davranmaya başlar

Erkek arkadaşınız size baktığından çok etrafa mı bakmaya başladı? Kalabalık yerlere gitmeyi istememeye ya da dışarı çıktığı zaman çok gergin olmaya mı başladı? Diğer kız arkadaşına yakalanmaktan korkuyor olabilir.

8. Sizinle daha az vakit geçirmeye başlar

Eğer sizinle daha az vakit geçirmeye başladıysa bu başka birisiyle olduğu anlamına gelebilir. Eğer her gün görüşürken birden çok daha seyrek görüşmeye başladıysanız, erkeğinizin nerede zaman geçirdiğini öğrenme vaktiniz gelmiş demektir. Sizi aldatıyor olabilir.

9. Sizin hakkınızda endişelenmemeye başlar

Hastaysanız ya da bir sorununuz varsa ve sizi aramıyorsa, bu ilişki hakkında bir daha düşünmelisiniz. Sizle ilgili ve sizin sorunlarınızla ilgili endişe etmiyorsa sizi aldatıyor olabilir.

10. Telefon geldiğinde her zaman başka odaya kaçar

Telefondaki iş konuşmaları aslında bazen başka bir kadınla yaptığı konuşmalar olabilir. Alakasız saatlerde telefon çağrıları geliyorsa ve bu çağrılar geldiğinde başka odaya kaçıyorsa şüphelenmelisiniz.

11. Birden fazla ilgili görünmeye başlayabilir

Eğer sizi aldatıyorsa suçluluk duygusuyla ve aldattığını gizlemek için size fazla ilgi göstermeye de başlayabilir. Eğer her zamankinden farklı ve abartılı davranıyorsa altında bir sebep arayabilirsiniz.

Bu ipuçlarını görüyor ve şüpheleniyorsanız bile acele etmeyin, önce onunla dürüstçe konuşup ne olduğunu anlamaya çalışın. Emin olmaya çalışın.

Siz hiç aldatıldınız mı? Bunun nasıl anlaşılacağına dair tavsiyeleriniz var mı? Bizimle paylaşın!

pomeranian boo fiyatları

Serkan Kara

27 Yaşındayım ve Ankara'da yaşıyorum. ODTÜ Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun oldum, genelde takip ettiğim konularda ki fikirlerimi burada yazılarımla sizlere aktarmaya çalışıyorum. Bana ulaşmak isterseniz mail adresim: Skara@lafmacun.net

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu