Haberlerİlginç Haberler

Erasmus Öğrencileri, Adana’da Yemeği Fazla Kaçırınca Hastanelik Oldu

Erasmus programıyla Çukurova Üniversitesi‘ne okumaya gelen öğrenci çift Mirza ve Mona, Adana’nın eşsiz lezzetlerini tatmak için şehir turuna çıktılar. Gezintileri sırasında girdikleri her lokantayı ve mekanı videoya çeken çift, bu sırada bölge esnafının yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Turistlere gezintileri sırasına esnaf tarafından ikram edilen ciğer, kebap, şırdan, şalgam, çiğ köfte ve bir çok tatlı çeşidinden yediler. Bu eğlenceli turun sonu ise o kadar eğlenceli bitmedi, öğrencilerden Mirza, fazla besin tüketmesinden dolayı besin zehirlenmesi yaşadı ve hastanelik oldu.

HABERLER.COM

HASTANEDE “HALA AÇIM” DEDİ

Hastanede de çekimine devam eden Mona, Mirza’nın yattığı yatağın başında “Hala açım” dedi ve kameralara poz vermeyi ihmal etmedi.

İlgili Makaleler

İlginiz Çekebilir
pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu