Haberlerİlginç Haberler

Engelli Park Yerine Aracını Park Eden Kişi Geri Gelince Aracını Böyle Buldu

İzmir’in Kordon ilçesinde yaşayanlar yurt dışında görmeye alışkın olduğumuz türde harika bir protestoya imza attı. İlçe merkezinde engelli vatandaşlara ayrılan park yerine hiç bir engeli olmayan birisi aracını park ediyor. Bu duruma tepki göstermek isteyen vatandaşlar ise aracın üzerine renkli post-it kağıtlarını yapıştırmaya başlıyor. Bir süre sonra otomobilin tamamı not kağıtlarıyla kapı hale gelince ortaya ilginç görüntüler çıkıyor. 

Yoldan geçen herkesin ilgisini çeken bu ilginç olay karşısında İzmirliler aracın yanında bol bol fotoğraf ve video çekilerek olayı ölümsüzleştiriyor. Sosyal medyada bir çok kişinin paylaşmasının ardından gündeme oturan olay karşısında İzmirli vatandaşları tebrik ediyoruz.

İlgili Makaleler
pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu