EDİTÖR BAŞVURU
HaberlerListelerSinema

Enes Batur – Hayal Mi Gerçek Mi? İlk Fragmanı Yayınlandı

Youtube üzerinde biraz dolaşan herkesin denk gelme ihtimali yüksek bir youtuber olan Enes Batur, sinema filminin ilk fragmanını kendi ikinci hesabından yayınlandı.

Hayal Mi Gerçek Mi? filminin fragmanında yaptığı açıklamada; “Enes Batur içine kapanık bir çocuktur. Polis olan babası ve hemşire olan annesi ile neredeyse hiç zaman geçiremez. 6 yaşındayken babası Enes Batur’a bilgisayar alır ve tüm dünyası o olur. Okulda da her zaman dışlanan bir çocuk olmuştur. Çocukluğundan beri çevresindeki herkes tarafından sevilmenin hayalini kuran Enes Batur’un artık başka bir hayali daha vardır; YouTuber olmak. Fakat bu hayali ailesi tarafından desteklenmez, üniversite sınavına hazırlanması için onu zorlarlar. Enes Batur, zor bir karar vermek zorunda kalır; ya hayallerinin peşinden koşup YouTuber olacaktır ya da üniversite sınavına çalışacaktır.” diye filmin konusunu hayranlarına aktarıyor.

Oha diyorum ekibinin filminin ardından Ener Batur’da film çekince bakalım sırada hangi fenomen youtuber var diye bekliyoruz.

İlginiz Çekebilir

Serap Yılmaz

Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları okuyuculara aktarıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu