İlginç BilgilerListelerYaşam - insan

En tehlikeli uyuşturucu Krokodil ve 5 maddelik ölümcül zararları

Dünyanın en ölümcül ve en bağımlılık yaratan uyuşturucu maddesi olarak kabul edilen krokodili sizler için araştırdık ve karşılaştığımız bu korkutucu manzara karşısında şaşkınlığımızı koruyamadık. İnsan kendine böyle bir şeyi nasıl yapar akıl alır bir şey değil açıkçası.

Not: Bu içerik rahatsız edici görüntüler barındırabilir.!

Krokodil kodeinden üretilen yapımı oldukça basit ve maliyeti çok düşük olan son derece zararlı ve ölümcül bir uyuşturucudur. Kullanılış tarzı ve ucuzluğundan dolayı bu uyuşturucuya fakir eroini de denir.

İlgili Makaleler

>en tehlikeli uyuşturucu

Krokodil insanı içten dışa doğru yiyip bitiriyor.  Enjekte edilen bölgede siyah, kabuklanmış ve yılanların pullu derisini andıran yaralar görülebiliyor.Bu uyuşturucu madde adını deride bıraktığı izlerden alıyor.Bağımlılarla yapılan konuşmalarda derilerinin yavaş yavaş döküldüğünü ve kullanılmaya devam ettikçe kemiklerinin dışarıdan görülebilir bir hal aldığını söylüyorlar.

krokodil nedir

Krokodil Rusya’nın varoş semtlerinde oldukça yaygın hatta öyle ki Rus bağımlılar Krokodile göz damlası ilave ederek kullanıyorlar, böylelikle etkinin çok daha arttığını düşünüyorlar. Rusya’da ilgili birimin yapmış olduğu bir araştırmaya göre bu maddeyi kullanan insan sayısı her geçen gün artarak devam etmekte.

krokodil uyuşturucu neler yapar

Uzmanlar Krokodilin çok ucuz olması ve kurbanlarını  hızlı bir şekilde öldürmesinden dolayı kullananlar üzerinden para kazanılamamasının bu uyuşturucunun Rusya dışına yayılmamasına sebep olduğunu düşünüyor.

et yiyen uyuşturucu

Krokodil kullanmak bile bile ölüme gitmek ile eşdeğerdir.Bu uyuşturucunun bağımlıları en geç 1-2 sene içerisinde ölür.
Bu süre zarfında bağımlı delirmeye başlar ve dış görünüşü zombiyi anımsatır daha sonrasında bağımlı kişinin etleri çekilerek acı dolu bir ölüm gerçekleşir.

pomeranian boo fiyatları

Yusuf Ömer TÜRK

Ege Üniversitesi Bilgisayara Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yazılım geliştirme ve akıllı telefon teknolojilerini yakından takip etmeye başladım. Yeni çıkan veya çıkacak bir çok teknolojik yeniliği dünya ile aynı zamanda sizlere aktarmaya çalışıyorum. Mail adresim: yoturk@gmail.com

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu