ListelerSinema

En romantik film serisi elli ton

Muhteşem film serisinin başlangıcı 2015 yılında beyazperdeye aktarılan Grinin elli tonu filmiyle sinema sevenlerle buluştu. Bir edebiyat öğretmeni olan Anastasia ile zengin ve bir hayli popüler olan Grey in hayatını anlatan serinin ilk filmi oldukça beğeni topladı. İkilinin romantizm dolu hikayesi daha önce bir kitap şeklinde sunulduğundan insanlar tarafından oldukça bilinmekteydi.
Fazlasıyla konuşulan kitabın etkisiyle beyaz perde de başarıya ulaşması çok da zor olmadı. Meraklıları tarafından serinin ilk filmi olan Grinin elli tonu 2015 yılına damgasını vuran romantik filmlerden bir tanesi olmayı başardı. Duygusal olaran bazı çekinceleri bulunan Anastasia yapmış olduğu röportaj sırasından Grey in cazibesinden etkilenmekten kendisini alamaz. İkilinin yakınlaşması bu söyleşi ile başlamış olup devamında romantizmin sınırlarını zorlayarak birbirlerine olan ilgileri farklı yollara çıkacağından hiç haberleri yoktur.
İlk film ile gişede yakalanan başarının ardından 2017 yılında serinin ikinci filmi olan karanlığın elli tonu izleyici ile buluştu. İlk filmde yaşananların ardından ikilinin aşkı büyük bir yara almasına rağmen yeniden bir araya gelecek ve bu aşkı alevlendirmek için çabalayacaklardır. İzleyici tarafından imdb puanlama servisinde 4.6 puan alaran 2. filmde yaşananlar serinin son filmi için büyük bir merak uyandırdığı aşikardır. Haberlere göre 2018 yılında yayınlanmış olan 3. film Özgürlüğün Elli Tonu bir serinin beyazperdedeki finali niteliğinde olmuştur. İzleyicinin Grey ve Anastasia aşkında neler yaşanacağını sorguladığı özgürlüğün elli tonunda evlenecek olan çiftin peşini kara bulutlar yine bırakmayacak ve finalde neler olduğunu izleyip görebileceksiniz. Sinema dünyasına damgasını vurmuş efsanevi serilerden olmayı başarmış bu yapımlar yıllar geçse de ileri ki günlerde adından sıkça söz ettiren serilerden biri olmayı başarmıştır.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu