ListelerYaşam - insan

En iyi kız arkadaş olmanın 7 yolu

Size sevdiğinizi memnun etmeye çalışırken onurunuzu, saygınlığınızı elden bırakmamayı tavsiye ederiz. Birisinin tüm isteklerini yerine getirmenin bir yolu yoktur. Kimseyi tamamen memnun edemezsiniz. Sizin için bazı ipuçlarını bir araya getirdik, bunlar sayesinde iyi bir partner olabilirsiniz.

  1. Ona hediyeler verin

Ona hediyeler verin

İlgili Makaleler

Tabii ki çok para harcamanıza gerek yok. Onun zevkine uygun ufak bir hediye onu mutlu etmeye yetecektir. Örneğin en sevdiği çikolatadan bir paket hediye edebilirsiniz. Kalpten, samimiyetle verildiği sürece her hediye güzeldir.

  1. Önemli şeyleri hatırlayın

Önemli şeyleri hatırlayın

Onu sevdiğinizi göstermek istiyorsanız onun için önemli olayları ve şeyleri unutmayın. Önemli tarihler, yıldönümleri, en sevdiği renk, çocukluktaki ev hayvanının ismi gibi şeyleri bilin ve hafızanızda tutun. Bunları her seferinde unutup ona sormanız iyi olmaz. Hafızanız iyi değilse not alabilirsiniz.

  1. İhtiyacı olduğunda yanında olun

İhtiyacı olduğunda yanında olun

Hayatında zor anlar olabilir. Saat kaç olursa olsun böyle anlarda yanında olmaya çalışın. Onun sorunlarından kaçmayın. İhtiyacı olan ilgi ve anlayışı gösterin. Uzun soluklu ilişkiler biraz fedakarlık ve adanmışlık gerektirebilir.

  1. Ona biraz özgürlük tanıyın

Ona biraz özgürlük tanıyın

Her şeyde ölçülü, makul olmak gerek. İlginin de çok fazlası zararlı. Onu zararlı bir bağımlılık haline getirmeyin, bazı şeyleri abartarak ilişkinizi boğucu bir ortama sürüklemeyin. Herkes zaman zaman biraz özgürlüğe ve yalnızlığa ihtiyaç duyar. Ara sıra ayrı zaman geçirmek, arkadaşlarınızla ilgilenmek ikiniz için de faydalı olacaktır. Ayrıca birbirinizi biraz özlemek ilişkinin heyecan ve şehvet dozunu da arttırır.

  1. Arkadaşlarına iyi davranın

Arkadaşlarına iyi davranın

Bazen partnerimizin akrabalarından ve bazı arkadaşlarından hoşlanmayabiliriz. Bu da ilişkide sorun çıkartabilir. Bu konuda biraz sabırlı ve anlayışlı olmak gerekebilir. Belki bazı arkadaşlarının prestijli bir eğitimi ve işi olmayabilir, onları pek sempatik bulmuyor olabilirsiniz ama bu kişiler sevgiliniz için değerliyse onu incitmemek için siz de saygıyla yaklaşmak durumundasınız.

  1. Hakaretlerden kaçının

Hakaretlerden kaçının

Her çift zaman zaman birbirini eleştirir hatta birbiriyle dalga geçer. Bunda bir kötülük yok. Ancak tartışmalar esnasında sonradan pişman olacağınız sözler, hakaretler kullanmamaya dikkat etmelisiniz. Dalga geçmenin de dozunu abartmamalısınız. Onun rahatsız olduğunu fark ettiğiniz anda durun. Şakalarınıza dikkat edin. Eğlenceli olmakla kaba olmak arasındaki sınırı iyi bilin.

  1. Gülümseyin

Gülümseyin

Siz nasıl fazla ciddi ve her zaman somurtan bir erkek arkadaş istemiyorsanız o da sizden güler yüz bekleyecektir. Ara sıra gülmek hiç de zor değildir. Eğlenmeye çalıştığı zaman kötü bir ruh halinde bile olsanız onu terslemeyin.

Kimse kusursuz değildir ama partnerler birbirlerini mutlu etmek için bazı özverilerde bulunabilir, davranışlarında küçük değişiklikler yapabilirler. Yeterli emeği sarf ederseniz ilişkinizi güçlendirebilir, birbirinizi mutlu edebilirsiniz.

Sizin erkek arkadaşınızı mutlu etmek için en sık yaptığınız şeyler nelerdir?

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu