ListelerOyun Dünyası

En İyi 5 Çevrimdışı Oyun

1. Souht Park: Phone Destroyer

Souht Park: Phone Destroyer

Oyun tam anlamıyla bir savaş oyunudur. Son derece kaliteli olan bu oyun çok fazla insan tarafından indirilmiş ve beğenilmiştir. Oyun Google Play Store’ de 4,5 puan almış ve oyunun yüklenme sayısı 1.000.000 -5.000.000 arasındadır.  Oyunda Ay Ruhlu Şef Stan, Sayborg Kenny, Ninjahudi Kyle, Usta Sihirbaz Cartman ve daha birçok farklı karakterle muazzam bir savaşa giriyorsunuz.  Oyun içi satın alma işlemleri de bu oyunda mevcuttur. Oyunu Google play store’ den ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

2. Subway Surfers

 Subway Surfers

Subway Surfers de birçok insanın tablet ve telefonunda bulunan oyunlardan bir tanesi. Oyun bir tren istasyonunda geçiyor.  Sürekli trenler geçerken trenlere çarpmadan etrafa saçılan altınları topluyorsunuz. Bu oyunda da kullanabileceğiniz bir çok yarışmacı mevcuttur. Bu oyun da birçok kişi tarafından beğenilmiş ve Google Play Store’ da 4,5 puan almıştır.

3. Szó Piknik – Rakj össze szavakat

Szó Piknik - Rakj össze szavakat

Szó Piknik – Rakj össze szavakat zekâ oyunu sayılabilecek derecede bir kelime oyunudur. Oyunun birçok serisi bulunmaktadır. Rakj össze szavakat bu seriden sadece bir tanesinin adıdır. Serideki diğer oyunlar hemen hemen birbirine benzese de bir birinden farklı oyunlardır.  Bu oyunla hem zekânız hem de yazma yeteneğiniz gelişecektir.  Bu oyun da bu sezonun gözde oyunlarından biridir. Oyun Google Play Store’ da 4,7 puan alarak kendisiyle benzerlik gösteren birçok oyunu geride bırakmıştır.

4. Monument Valley 2

Monument Valley 2

Bu oyunun ikinci serisidir. İlk serisi de en az ikincisi kadar beğeni toplayan oyunun, ikinci serisi ilkine göre biraz daha gelişmiştir. Oyunda Ro adındaki bir karakter ve çocuğu, şehir boyunca ilerlerken hem mimariyi değiştiriyor hem de çocuğuna vadinin gizemlerini öğretiyor. Oyun Google Play Store’ da 4,7 puan almıştır.

4- 

5. Hungry Shark World

Hungry Shark World

Bir köpek balığıyla oynanan bu oyunda siz köpek balığını besledikçe köpek balığı büyür. Her seviyede köpek balığının türü değişir ve yeni güçler açılır. Aynı zamanda bu oyunda size verilen görevleri tamamlıyorsunuz. Bu oyun da Google Play Store’ da 4,5 puan almıştır. Oyunun içi satın alma işlemleri de bu oyunda mevcuttur.

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu