Faydalı BilgilerListeler

En İyi 10 Protein Tozu Markası

10. Nutrade Premium Protein

Nutrade Premium Protein

Listede 10. sırada olan Nutrade Premium Protein, kompleks protein ürünlerinden biri olarak Almanya’da üretim göstermektedir. Yüksek protein oranına sahip olmakla birlikte aspartam içermiyor.

İlgili Makaleler

9. Olimp Whey Protein

Olimp Whey Protein

Listede 9. sırada olan Olimp Whey Protein, düşük yağ ve karbonhidrat oranına sahip olarak Polonya’da üretimi yapılıyor. Avrupada hızla büyüyen Olimp markası düşük yağ ve karbonhidrat oranı ile dikkat çekiyor.

8. Multipower Whey Protein Isolate 100

Multipower Whey Protein Isolate 100

Listede 8. sırada olan Multipower Whey Protein Isolate 100, %100 İzole protein’den elde edilerek yüksek miktarda saflık oranına sahip olan bir ek takviyedir. İçeriğinde yağ, karbonhidrat ve şeker bulunmaması ile oldukça dikkat çekiyor.

7. Weider CFM Whey Overload Protein

Weider CFM Whey Overload Protein

Listede 7. sırada olan Weider CFM Whey Overload Protein, %100 izole olması sayesinde mükemmel bir saflık elde eden Weider CFM Whey Overload Protein en iyi protein tozları listesinde.

6. BSN Syntha-6

BSN Syntha-6

Listede 6. sırada olan BSN Syntha-6, içerisindeki her biri farklı olan 6 protein sayesinde sporcunun protein ihtiyacını kısa sürede sağlıyor. Üretimi ABD’de yapılan bu protein en iyi 10 protein tozu listesinin içerisinde yer alıyor.

5. Hardline Whey 3Matrix

Hardline Whey 3Matrix

Listede 5. sırada olan Hardline Whey 3Matrix, 2013’te piyasaya sürülen Hardline Whey 3Matrix, Türk sporcuların en çok beğendiği ürünler arasında yer alarak satışları gerçekten başarı gösterdi.

4. Optimum Gold Standard Whey

Optimum Gold Standard Whey

Listede 4. sırada olan Optimum Gold Standard Whey, Amerika Birleşik Devletlerinin en popüler protein tozları içerisinde yer alıyor. Adını sıkça duyduğunuz Optimum Gold Standard Whey uygun fiyatı ve performansı ile en kaliteli protein tozları listesinde 4.sırada yer alıyor.

3. Grenade Hydra 6 Ultra Premium Protein Isolate

Grenade Hydra 6 Ultra Premium Protein Isolate

Listede 3. sırada olan Grenade Hydra 6 Ultra Premium Protein Isolate, kompleks protein içermesine rağmen düşük yağ ve şeker oranıyla spor öncesinde ve spor sonrasında sporcuların kullanmasına olanak sağlıyor.

2. Vpx Zero Carb Sro Protein

Vpx Zero Carb Sro Protein

Listede 2. sırada olan Vpx Zero Carb Sro Protein, toz formunda izole olan bir protein takviyesidir. İçerisindeki yağ, şeker ve karbonhidratı arındırılarak satışa sunulan Vpx Zero Carb Sro Protein en iyi protein tozları içerisinde 2.sırada yerini koruyor.

1. Weider Premium Whey Protein

Weider Premium Whey Protein

Listemizin 1.sırasında olan Weider Premium Whey Protein, Amerikan markası olmasına rağmen üretimi Almanya’da yapılarak piyasada yerini korumaktadır. Weider markasının en popüleri olan Weider Premium Whey Protein en iyi protein tozu sıralaması içerisinde 1. olarak yer alıyor.

Bu yazımızda gün içerisindeki alması gereken protein miktarında yardımcı olan en iyi 10 protein tozu listesi bu yazımızda sonlandırmış oluyoruz. Sizde bu takviyeler sayesinde gün içerisindeki protein eksiğinizi kapatabilirsiniz.

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu